Fluence ses sistemi hakkında üstadlara sorularım var

Delgado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Privilege ve bold ses sistemi 4*30w dinamik ses sistemi (2011-2012)yüksek modellerinde iyileştirildi diye biliyorum.

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultun Yetersiz Kaldığı 2. Nokta...

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Fluence larda R-Link paketiyle birlikte gelen Arkamys 3D 4x35 W Ses Sistemi kesinlikle tatmin edici bir sistem. Ses düzeyi , sesin netliği ve bas yeterli seviyede. Ayrıca ayarlardan bas ların aracın hangi tarafına doğru olacağıda seçilebiliyor.

erkinbaba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Fluence larda R-Link paketiyle birlikte gelen Arkamys 3D 4x35 W Ses Sistemi kesinlikle tatmin edici bir sistem. Ses düzeyi , sesin netliği ve bas yeterli seviyede. Ayrıca ayarlardan bas ların aracın hangi tarafına doğru olacağıda seçilebiliyor.

E o da yeterli olsun artık. 2.000 TL. fazladan para veriyorsun. Çağrı06 "renault'ların yetersiz kaldığı 2. nokta " diye yazmış. Herhalde bu ses sisteminden bahsediyor. Valla bende 2001 Opel Astra vardı. Baz ayarını yaptınmı bass'ı veriyordu :). Şuan 48000TL.lik arabadan o performansı alamadım açıkçası. Biraz hayal kırıklığına uğramadım değil...

erkinbaba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Tel. numaraları hakkında bişey diyemeyeceğim aramalar için telefondan seçim yapıp bluetooth kullanıyorum ancak radyo için şu öneriyi yapabilirim, eğer tahmin ettiğim gibiyse, ekranda 3 bölüm olmalı orta şeritte, teybin üzerinde sağ ve sola olan tuşlar varsa seçili olan bölümü en sağdakine alın, bu sayede top sayesinde değiştirme olayı seçmiş olduğunuz kanallar için sınırlı olacak.Bu bölümlerin ekrandaki sırası şu şekilde:

kanalın numarası (örn: 99.8)-kanalın ismi-sizin 12ye kadar olan favori kanallarınız

RENAULTOLOG cevabın için teşekkür ederim. Henüz deneme fırsatın olmadı ancak yukarıda dediğin "teybin üzerinde sağ ve sola olan tuşlar varsa seçili olan bölümü en sağdakine alın," kısmı anlayamadım. Neyi kasdediyorsunuz acaba ?

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RENAULTOLOG cevabın için teşekkür ederim. Henüz deneme fırsatın olmadı ancak yukarıda dediğin "teybin üzerinde sağ ve sola olan tuşlar varsa seçili olan bölümü en sağdakine alın," kısmı anlayamadım. Neyi kasdediyorsunuz acaba ?
Araçta navigasyon var mı? ben navigasyonsuz araca göre konuşuyorum navigasyonluyu bilmiyorum ancak aşağıda işaretliğim yerlere göre 4. bölümün üzerine getirmeniz gerekiyo navigasyonsuz ise aracınız.

1 AM/FM dalga türü seçimi
2. Radyo kanalının frekansı
3.İyi çeken radyo kanallarının text bilgisi
4.Kayıt ettiğiniz favori kanallar bölümü

seçili bölümü 4'ün üzerine getirin dediğim gibi :)

erkinbaba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Navigasyon yokk. Dediğiniz istediğim cevap gibi görünüyor. Deneyince bilgi veririm. şimdiden teşekkür.

erkinbaba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RENAULTOLOG verdiğiniz cevabı uygulamaya çalıştım ancak dediğiniz gibi 4.bölüme geçiş yapamıyorum. Sürekli 3. bölümde duruyor. Direksiyondan kumanda üzerindeki radio, media tuşlarıda işlemedi. Sizin araçta bu oluyor mu veya biliyormusunuz?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
RENAULTOLOG verdiğiniz cevabı uygulamaya çalıştım ancak dediğiniz gibi 4.bölüme geçiş yapamıyorum. Sürekli 3. bölümde duruyor. Direksiyondan kumanda üzerindeki radio, media tuşlarıda işlemedi. Sizin araçta bu oluyor mu veya biliyormusunuz?

4. bölüme geçmek için kırmızı ok çizerek göstermeye çalıştığım tuşu kullanın, benim extrem modelde geçiş oluyor
m2qzb.jpg
[/URL][/IMG]