Fluence usb ile mp3 dinleme sorunu

tayfaturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Model Renault Fluence'de Usb Hatası sorunun kaynağını araştırıp buldum. Çözümünü dilerseniz paylaşabilirim sizler için.

1- Öncelikle USB Belleğimizin dosya sistemini FAT32 olarak biçimlendiriyoruz. Eğer FAT32 ise bu adımı atlayın,
2- Rufus adlı programın güncel sürümünü indirip yüklüyoruz.
3- Programı çalıştırıyoruz;

ı. Aygıt kısmında USB belleğinizin seçili olduğundan emin olun.
ıı. Önyükleme bölümünde "Önyüklenebilir değil" seçeneğini seçiyoruz.
ııı. Dosya sisteminin tekrar FAT32 Olduğundan emin oluyoruz ve BAŞLAT'a basıp işlemleri tamamlıyoruz.

Daha sonra Müziklerinizi USB belleğinize atın ve keyfinize bakın :).

--- Deneyenler Alıntı yaparak cevaplarsa sevinirim.

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 Model Renault Fluence'de Usb Hatası sorunun kaynağını araştırıp buldum. Çözümünü dilerseniz paylaşabilirim sizler için.

1- Öncelikle USB Belleğimizin dosya sistemini FAT32 olarak biçimlendiriyoruz. Eğer FAT32 ise bu adımı atlayın,
2- Rufus adlı programın güncel sürümünü indirip yüklüyoruz.
3- Programı çalıştırıyoruz;

ı. Aygıt kısmında USB belleğinizin seçili olduğundan emin olun.
ıı. Önyükleme bölümünde "Önyüklenebilir değil" seçeneğini seçiyoruz.
ııı. Dosya sisteminin tekrar FAT32 Olduğundan emin oluyoruz ve BAŞLAT'a basıp işlemleri tamamlıyoruz.

Daha sonra Müziklerinizi USB belleğinize atın ve keyfinize bakın :).

--- Deneyenler Alıntı yaparak cevaplarsa sevinirim.
hocam dediklerinizi yaptim fakat parcalar yine calmiyor atlıyor.

SM-J730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokhan2121

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar türkçe karakterleri kaldırıp ç yerine c örneğin yaptıktan sonra düzeliyor

maniacteam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar bir de bunun "geçersiz dosya" hatalı versiyonu var ki evlere şenlik. usb'ye şarkıları yükledim ve çoğu şarkıda bu hatayı aldım. belki burada bu sorunu yaşayan olur diye yazıyorum zira alakasız bir forumda yorumlardan birinde bunu okumuştum. bu hata "bitrate" denilen mp3 kalitesini belirleyen değerden kaynaklanıyormuş. google'da "bitrate converter" isimli web uygulamasına girerek şarkıları yüklüyoruz ve tüm şarkıların bitrate değerini 192 olarak belirliyoruz. artık aracınızda youtube'dan indirdiğiniz müzikleri hatasız yüksek kalite dinleyebileceksiniz. umarım birinin işine yarar.

Old Walf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,
sorunun hala devam ediyorsa radyonun yazılım versiyonuna gir eğer sürümü 3.1.0.27 den düşük ise yazılım yükseltmeni tavsiye ederim.yazılım konusunda da aşağıdaki linkten son sürümü indirebilirsin!!!

not:açtığın linkte her ne kadar 3.0.0.28 sürümü desede sen her ikisini de indir,senin sürümün 3.0.0.28 den de düşük ise önce bunu yükle aynı işlemi diğer son sürüm(3.1.0.27) içinde yap.umarım yardımcı olur bu konuda yardım bekleyen arkadaşlara.be verdiğim classic versiyon'un sürümüdür!!yükleme konusunda da youtube de bu konuda bir video var.

https://disk.yandex.com.tr/d/4t1fk2vx3HLhAh

3.1.0.27;
________
yadi.sk/d/zpdYJ4NH3H36Fq

3.0.0.28;
________
yadi.sk/d/4t1fk2vx3HLhAh

Son düzenleme: