Geliyorlar Vol-II

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
duruyomu ilan hala :D Lütfen panjurumun satılık ilanını kaldırınız :) dahada erken arayabilirim :D

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
duruyomu ilan hala :D Lütfen panjurumun satılık ilanını kaldırınız :)
kalktı kardesm rahat uyu bu aksam :D :D ama unutturma diyicem ama zaten unutturmassın bu sevinçle sevindim gerçekten ilgili birisine gittigine ürünün :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasip olurda birgün Allah'ım bana bir 182 nasip ederse temizinden :) hayrıma ph2 sevdalısı birine vericem çünkü onu çok iyi anlıyor olucam :D

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün itibariyle F-Tech Fevzi beyle görüştük merceklilerimizde bugün kargolandı kısmetse dry flowumuzla birlikte perşembe günü elimize ulaşır en geç kitimizde cuma günü gelse bi kalıyor şimdilik panjurumuz onuda Alper Bilici kardeşimin denizliye geçişinden hemen sonra tahminen ayın 9'u yada 10'u gibi teslim alıcaz ;)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe yanıyosun panjur diye gerçi zamanında bende yanmıştım simdi ne clio kaldı ne panjur :D Halil emmi o panjuru burak benim için getirtmişti yani hep benimdi.

Arabayı ne ara sattın Alper?

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bakalım samsunda iftar organizasyonu varsa eğer oraya yetiştirmek istiyorum :) bu arada hakan boyayla ilgili birşey söyledimi sana :)

MuhammeT

Muhammet ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bakalım samsunda iftar organizasyonu varsa eğer oraya yetiştirmek istiyorum :) bu arada hakan boyayla ilgili birşey söyledimi sana :)

söyledi kardeşim konuşuruz onu detaylı olarak