Geliyorlar Vol-II

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var tabi ya clio nun bizim kasa diyim yani seninde kullandıgın kasasının yeri bende başka önden görüntüsü cok şahane birde ugraşmasıda keyifli cünkü zor bir araç öyle ufak tefek şeylerle güzel olmuyor nokta şeyler var ayarı kaçırdınmı apaçi oluveriyor araç ama açtıgın konulara bakıyorm gayet güzel gidiyorsun aracını hem işlevsel hemde güzel hale getiriyorsun buda senin kullanım esnasında ve karşıdan baktıgın zaman ısınmanı sağlıycak olay kovalamak yani paran olsa bile alırken bulurken zor parçalara sahip olabilmek :) ben hevesimi aldım umarım sende aklındakileri yaparsın aracına simdiki aracım uygun degil ST yada RS jantı düşünüyorum bunlar olmuycaksa hiç olmasın kafasındayım bakalım ufak ufak kovalıyorum bende :)

O noktalardan beni bugüne kadar tek zorlayan (ki artık nokta değil benek oldu) jant konusu 182 jantı zaten imkansız ötesi :) megane II faz II expression jantına bakıyoruz da bakıyoruz hala :D o yüzden bende hala ne yaylandım ne jantlandım leylek değiliz diyip avutuyoruz kendimizi :) bu arada yeni aracın hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin inşallah ;)

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun diyelim şimdiden Giresun sınırlarını zorlamaya devam ediyor :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle kardesm o jantlar tam bir sıkıntı ben en sonunda dayadım kara saçları yoluma devam ettim laguna lip e kadar buldum taktım beni olayım cok para harcamak az para harcamak olmadı farklı olsun istedim herkesin aklına gelen şey olmasın istedim kendi kendime kafamdakiler yaptım bitiremeden sattık aracı ama 7 senede bindim :D :D teşekkür ederim kardsm bu arada sana umarım kaza bela göstermez Allahım :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merceklilerimiz bugün itibariyle elimizde şu an evde kuzu kuzu yatıyorlar gece muhtemelen bi paylaşım olayı olacak :) şimdilik sizlere leş döşemelerden kurtulup yeni yaptığımız kapı döşemelrini göstermek istiyorum ki koltuklarıda bu malzemeden kırmızı dikişli olarak kaplatabilirim çok hoşuma gitti sizler ne düşünüyosunuz öğrenelim bakalım :) komple süet döşendi ;)

5arehz.jpg

24cyvkw.jpg

2hzpjwn.jpg

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onlarda karşınızda her ne kadar nahoş bir durum varsada ortada [(el ayar kolunun kırık olması ) + ( ve bunun problem yaratıp yaratmayacağı ) + ( yaratacaksa eğer nasıl bir çözüm bulabileceğimi bilmemem) ] sonunda geldiler kaldı işimiz bir tek gırtlak ile xenon kite ki gırtlak yola çıktı sanırım ama kitle ilgili bilgim yok şu an için :) ve karşınızda GÖZLERİMMMM... :)

14nmdkl.jpg

bu da kırık olan kol :(

358t7ar.jpg

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayirli olsun samet:) evet o ayak kirik, satici ile gorustun mu? bunun kargoda kirildigini sanmiyorum ben. eger elinde baska takim varsa degistirmesi gerekir diye dusunuyorum. sana pek problem yaratmaz buyuk ihtimalle, yine de montajdan sonra net fikir edinebiliriz.

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi montaj hattına girelim de diğeri sağlam herhangi bir problem yok ben acaba yapıştırma işi olur mu olursa sağlıklı olurmu olmazsada sıkıntı verirmi onlardayım kapı döşemelerine birşey söylemedin :D bellonanın %25 inden kurtulduk aynı malzeme + kırmızı dikiş işine ne diyosun :D

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
doseme guzel gorunuyor, arka kapilari da yaptirdin dimi? yaptirmadiysan gozukme gozume :D

koltuklari deriyle bu kumasi kombinlersen, suna yakin bi goruntu elde edebilirsen guzel olur bence
inferno_clio_182_cup_010.jpg

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabiki arka kapılarda yapıldı lütfen resimlere bkz :D yaa bunu aslında başkasıda söyledide şöyle bi baktım koltuklara uzun uzun dedim bu füme süetin üstüne kıpkırmızı dikiş ne iyi gider sonra dedim kendime Clion var be oğlum o zaman yap sonra eli cebe attım kışa doğruda yapsan olur dedim :D bi subwoofer işimiz var onu panjuru falan çözelim seneye yazada kalsa olur :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide bu yapıştırma işine ne diyosun Yunus Emre kuvvetli bi malzemeyle çözülür mü sence dönen kıvrılan eğilen bükülen bi malzeme değil kalın plastik bişey nihayetinde etkisi olur mu sence ?