Geliyorlar Vol-II

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
samet bi sakin ol yaa sen herseye birden saldirdin :D
xenon kitini naaptin?
samsunda iftar organizasyonu var, 13agustos kesin tarih, yetisirsin o zamana kadar:)

bu arada ilk yapman gerekeni sona birakiyorsun. su arabayi ver hakana da etsun oni yerlanbir :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
samet bi sakin ol yaa sen herseye birden saldirdin :D
xenon kitini naaptin?
samsunda iftar organizasyonu var, 13agustos kesin tarih, yetisirsin o zamana kadar:)

bu arada ilk yapman gerekeni sona birakiyorsun. su arabayi ver hakana da etsun oni yerlanbir :)

hakanı kim kaybetmiş de ben bulayım hakanın eli bol benim bütçem onu takibe yetmez yunus emre hem kafamdaki jantıda bulamadım şimdilik bi 4X100 teneke bulsam mevcutların rengini oynicam :D bugün seni aricaktım aslında o xenon konusunda telefonun olmadığı için arayamadım yarın halletmem lazım 6 ya kadar doluyum. Havale falan işleri için vaktim yok yarın kargolatsak cumartesi bende olur heralde ama nasıl yapıcaz bi görüşelim o konuyu ;)

Son düzenleme:

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alper denizliye erken geçme durumun varmı :D yarın sabah denizlidemisin mesela :D

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardesm parasını geçtim telefondada söyledim hevesini anlıyorum keşke geçebilsem :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya para pulla işi olan adam şu muhabbeti zaten çekmez kardeşim anlıyorum senide bizimkide bi ümit işte :D kafana eser kaçı kaçıverirsin bi anda denizliye falan ne bileyim :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya para pulla işi olan adam şu muhabbeti zaten çekmez kardeşim anlıyorum senide bizimkide bi ümit işte :D kafana eser kaçı kaçıverirsin bi anda denizliye falan ne bileyim :)
aynı şeyleri düşünüyoruz kardesm :)

SmtAkyL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimse kusuruma bakmasında RFC olarak cümlemizde kafada bi kırıklık azda olsa muhakkak vardır gecenin saat 2 si far peşinde panjur peşinde koşuyoruz :) resim video paylaşıyoruz aracımızla ilgili sıkıntıları gidermek için uğraşıyoruz. Biz normal değiliz normal insanlar ne yapar ya servise ya garantiye gider işini yaptırır çıkar gider sonraki probleme kadar kafa kuş bizde öyle mi halbuki kafamızda 40 tilki kim bilir kimlerin hakkından araçları için gün içinde ne fikirler dolaşıyo :D Beşiktaş'lı bi abimizin ASİ RUH belgeselinde söylediği gibi "Çok sakat var bizde çok sakat var :D" saygılar. :)

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var tabi ya clio nun bizim kasa diyim yani seninde kullandıgın kasasının yeri bende başka önden görüntüsü cok şahane birde ugraşmasıda keyifli cünkü zor bir araç öyle ufak tefek şeylerle güzel olmuyor nokta şeyler var ayarı kaçırdınmı apaçi oluveriyor araç ama açtıgın konulara bakıyorm gayet güzel gidiyorsun aracını hem işlevsel hemde güzel hale getiriyorsun buda senin kullanım esnasında ve karşıdan baktıgın zaman ısınmanı sağlıycak olay kovalamak yani paran olsa bile alırken bulurken zor parçalara sahip olabilmek :) ben hevesimi aldım umarım sende aklındakileri yaparsın aracına simdiki aracım uygun degil ST yada RS jantı düşünüyorum bunlar olmuycaksa hiç olmasın kafasındayım bakalım ufak ufak kovalıyorum bende :)