Hangi Clio 4 Sahibi siniz? ve Arabalarınızla İlgili Fikirleriniz?

Hangi Clio 4 Sahibi siniz?

• Clio 4 1.2 Turbo EDC 90 bg Otomatik-2016

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    355

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 sahibiyim klasik clio ses alma sorunları haricinde sorunum yok, motor hakikaten sanki 1.6 lık güçlü bir motor gibi hissettiriyor geçen hafta B çekmece yokuşunda 4 yolcu varken ne kadar araç varsa yolda sollayıp tozu dumana kattım yani ciddi güçlü motor yokuşta bana mısın demedi...

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 sahibiyim klasik clio ses alma sorunları haricinde sorunum yok, motor hakikaten sanki 1.6 lık güçlü bir motor gibi hissettiriyor geçen hafta B çekmece yokuşunda 4 yolcu varken ne kadar araç varsa yolda sollayıp tozu dumana kattım yani ciddi güçlü motor yokuşta bana mısın demedi...
0.9 start½stop benzinlimi aracınız. bu motor sahibi birisinden bunları çok iyi geldi bana :D

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0.9 start½stop benzinlimi aracınız. bu motor sahibi birisinden bunları çok iyi geldi bana :D

0.9 ların hepsi benzinli. Reno da

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet 0.90 lar SS li ve eklemek istediğim şu ses alma sorunlarını komple bi halledebilsek clio 4 tadından yenmez. Benim araç 1 seneyi bitirdi borcu da bitmek üzere, o zaman + para harcayabileceğim bi noktada en öncelikli komple bi aracı izole ettirmek olacak.

GökhanD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 EDC siyah icon'um var: Allah sağlık sorunu vermedikçe satmam. Jaguar gibi gidiyor. Basarsam yakıyor, sakin gidersem yakmıyor. Tık ses yok. Güzel kişiselleştirmeler de yaptım, içini disko yaptım vs.. Tadından yenmez bir araç oldu. Çok memnunum, tavsiye etmiyorum ki sadece bende olsun :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anketimiz Sonucuda Ulaşmaya Güzelleşmeye başlamış Katılan ve İlgisini Gösteren Tüm Arkadaşlara Teşekkürler Böylelikle Ne Kadar Çok CLİO Sahibi var ne kadar kişi hangisini tercih etmiş ve yaptığınız tanıtımlarlada alacak almak üzere olan arkadaşlara bilgi ışığı tuttuğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunarım. Lütfen Daha Başka Kullananlar varsa bilgi deneyim öneri (alma, al , şu donanım güzel, şu kısımda sorun var) diye dile getirseniz bu konumuz çok iyi bir rehber olacaktır. :eyv

jallo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar. Bende de clio 1.2 joy versiyonu var. 10000km de atiker marka lpg kiti takıldı. Aracım şu an 20000km de. Başlarda tereddütüm vardı uyarmı çekişi düşer mi diye ama boşuna evham yapmışım. Km de 13krş'a arabaya biniyorsun. Ben içerisine ambians aydınlatma yaptım. Touch çerçeve ve teyp siparişi verdim. Onuda monta ettiğimde bu fiyata böyle bir araba imkansız hale gelecek. Kisaca ekonomi ve yenilik bir arada. Iyi forumlar.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar. Bende de clio 1.2 joy versiyonu var. 10000km de atiker marka lpg kiti takıldı. Aracım şu an 20000km de. Başlarda tereddütüm vardı uyarmı çekişi düşer mi diye ama boşuna evham yapmışım. Km de 13krş'a arabaya biniyorsun. Ben içerisine ambians aydınlatma yaptım. Touch çerçeve ve teyp siparişi verdim. Onuda monta ettiğimde bu fiyata böyle bir araba imkansız hale gelecek. Kisaca ekonomi ve yenilik bir arada. Iyi forumlar.
Öncelikle Hoşgeldiniz. Forumdaki Üye Tanıtım Kısmında Kendinizi Tanırsanız Seviniriz :) Sizi Daha İyi Tanımış Oluruz.
A.s Maşallah uzun yolda kullandınız açık . Allah kaza bela vermesin.

sedattozak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaş peki bu 1 sene boyunca servise gidip bu sorununu söyledin mi?
Söyledi isen bu içeri ses alma sorununu çözüm bulmuyorlarmı?

Evet 0.90 lar SS li ve eklemek istediğim şu ses alma sorunlarını komple bi halledebilsek clio 4 tadından yenmez. Benim araç 1 seneyi bitirdi borcu da bitmek üzere, o zaman + para harcayabileceğim bi noktada en öncelikli komple bi aracı izole ettirmek olacak.

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Soldan gelen se için 3 kez servise gittim (İnanlar)yapılan uygulamalar ile belki %10-20 arası bir ses azaldı ama tamamen bitiremiyorlar bir türlü de olmuyor.