Herkes okusun lütfen sadece bir tavsiye istiyorum

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boya işi bizim ülkemizde sıkıntı şu soruyo uyuz oluyorum boyalımı ? kardeşim kol kadar çizikle vurukla ben dolaşana kadar mis gibi boyatır gezerim gözüme güzel gelmeyen şeyi ben neden kullanayım araba gelmiş 10 yaşına boya varmı diye soruyo muhterem yok jelatinle sardık sakladık çeyizimize sizde boyacınıza güveniyosanız sıkıntı yok demektir

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
araba kazalı boyalı ve yaşlı, ona göre uygun-kelepir fiyat çekmişin, adam hala bozyalımı-kazalımı diyo, nıye ucuz demıyo....:berbat

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırım bir kerede tertemiz boyatacağım ama ah şu boya takıntısı insanların???????
Boyat pırıl pırıl olsun.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değişen parça olmadığını kanıtladıktan sonra bence tavan kaput boyanmış pekte önemli değil..
Benim araçta mesela çamurlukta hafif ezik vardı çizikten dolayı parça değişimi olmadı ön kaputta da güneş yanması vardı çamurluğu boyatırken kaputuda kattık diğer çamurluğuda kattık boyattık..
Aracınız 7 yaşında 3 sene daha kullandığınızı hesap edersek 10 yaşında olur.. 10 yaşındaki bi arabayı satarkende boyalı olup olmadığına kolay kolay kimse dikkat etmez yeterki değişen parça olmasın :)

keskin80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun süre binmeyi düşünüyoranız bence tamanını boyatın.

Son düzenleme:

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın rengi düzgün bi renk olsa lokal boyamalar vs.. ii olabilir ama sizin boyada hafif ton kaçarsa fena sırıtır damalı eşşeğe döner .Tavan ,kaput ve bagaj hariç boyatın gitsin.

Ayrıca detaylı fotoğraflayın satarken sorun olmasın.

Boya takıntısının olması da gayet normaldir bi çok bu işin fırlaması olan adam war.Ağır kazalı araçları ufak darbeyle yedirmeyi çok iyi beceriyorlar.Takıntın olacakki yemeyesin :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
arabaya binen sensin önemli olan da senin düşüncen. biz boyattık aracı komple mesela , insanın ezıkler varken boyasında sorunu varken bınesı bıle gelmıyo araca.o yuzden nası için rahat edicekse öyle boyat bence.. ben olsam tavan vs harıc komple boyatırdım , usta da iyiymiş zaten..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
İmkan Varsa Binecekseniz Tavan Haric Duzgunce Boyatin Mis Gibi Binin

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla belden aşşağı boyamak güzel . Çağla yeşili olduğu için dahada güzel olacaktır .
Ayrıca tavan kaput ve bagajı da çok iyi şekilde çizik/hare giderme ve parlatma uygulatırsanız süper sonuç alırsınız .

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adana da bu yüzden bi sürü soluk araç var. Neymiş efendim orjinalmiş, orjinal boyasıymış. Hangi boya diye sorarım insana? Arabada boya diye bişey kalmamış orjinal boya diyorlar. değişen olmadığı sürece boyatıp mis gibi binerim.