Herkes okusun lütfen sadece bir tavsiye istiyorum

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Başka bi forumda gördüm biri paylaşmış.İlana lokal boyalı demiş ama arabanın hali videodaki gibi ;

İlan;
Opel Astra 1.3 CDTI Enjoy 111.Yıl 2011 Model 27.500 TL Galeriden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 106301997

Video;
BETON DİREĞİ YIKARAK DURABİLDİ on Vimeo

Yani yok öyle galerici bahanesi falan.Bu işin fırlamalığını yapan adamlar galeriler var. O nedenle takıntın olucak olmak zorunda bu ülkede..

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki araçda aynı mı?

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
net yavaş videoyu açamadım o bakımdan sordum yani düşüncen nedir kısmi boya yaptırmam mı?

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
net yavaş videoyu açamadım o bakımdan sordum yani düşüncen nedir kısmi boya yaptırmam mı?

Yok senin durumunla alakalı koymadım videoyu.Herkes isyan ediyor ya boyanınca ne olurmuş gibisinden.Sadece bu işin taklacılarından birni göstermek istedim milletin neden kıl davrandığını daha iyi anlarlar diye.

Sen fotoğraflayıp boyatırsan hiç bi sıkıntı çıkmaz elinde belgen olucak :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 parçada lokal boya var masrafsız yazmıs adam ama hiç kazadan kayıtlardan falan bahsetmemiş böyle adamlar oldugu sürece boya takıntılı olmak kadar dogal bi şey olmaz bu ülkede .

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benden sana tavsiye arabanı boyatma gir komple kaplama yaptır. istediğin renge hemde :) EN İYİ ÇÖZÜM

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok kaplama yaptırmayı düşünmüyorum.hem kaplama yaptırsamda ezikler nolcak asıl sıkıntım o zaten

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
etrafta o kadar dolandırıcı var ki.. kazasız darbesiz diyor komple boyalı çıkıyor falan.. herkes dürüst olsaydı bu sorunlar olmazdı.. avrupada ki gibi aracı boyatmışsınız temiz bir şekilde teslim ediyorsunuz diye teşekkür ederlerdi.. Ama burası Türkiye.. araba boyandı mı noldu bişi mi oldu.. niye boyandı.. :)) Allah kolaylık versin.

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim