İlk Kazamızı geçirdik

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim, tamponu ısıtarak düzeltebilirler lakin içeride koruma plastiği kırılmıştır, birde park sensörünü kontrol ettir tek gözün fiyatı 710 lira, o bozulduysa kaskodan serviste yaptırman en doğrusu olacaktır...

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun da benim kaskom vardı 2 yıllık sırf otoking'in terbiyesizliği yüzünden kaskomu iptal ettirdim.Benimde aracımda ufak tefek çizikler vardı hiç birisini mini onarım kapsamına almadılar. Yapı kredi kaskom vardı ve aradım yapı kredi genel merkeze şikayetimi bildirdim ve kaskomu iptal ettirdim.
Sizin kazanız'da mini onarım kapsamına rahatlıkla girecek bir hasar. Bunu bile mini onarıma almayıp ücret istiyorlar. Bence ilk olarak bu durumu kasko şirketinize bildirin derim. Bu şekilde herkesten haksız kazanç elde ediyorlar

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun abim allah beterinden saklasın. mini oramım varsa kullan ve kasko yaptırdığınız yerede danışabilirsiniz bana sorarsanız yetkili servisten yana kullanırım şansımı

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun Allah daha beterinden korusun inşallah. Emre kardeşimin dediklerine katılıyorum bu auto king çiler çok üçkağatçılar malasef

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin desemde malda canın yongası işin kotu yanı bunu yapan nasıl rahat uyur olması . Allahtan basit ve telafisi olmayan bir olay değil autoking firması evet denilen gibi mini onarımı olan ve tramera yansımayıp kaskoyu bozmayan bir kuruluş anlaşmalı olduğu sigortalar ile velakin ekstra para alması bana pek bir etik gelmedi çünkü zaten kaskoya ve bu mini onarım için ekstradan para veriliyor mini onarımda ne yapılıyorsa para alınmamalı diye biliyorum kasko şirketinizle bir goruşup konuyu sikayetvar sitesine bildirirseniz size donus yapılır ayrıca şunuda belirtmek isterim bu uğraştırıcı işler sonucunda haklı çıkarsanız tramere de yansıtma gibi bir durum soz konusuda olabilir işinize karışıp veya yanlış şeylere sebeb olmak istemem dunya malı dunyada kalır tatlı canımızı sıkıpta dunyayı dar etmemeliyiz , sigorta şirketleri her nekadar a,b,c kişisine iyi davransalarda eksper veya çalışanlar bazen malesef gaddar ve düşüncesiz en onemlisi para hırsı olan insanları var. Oyuzden sorup soruşturup kafanıza yatanı yapın. tekrar geçmiş olsun .

teamsah63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşkkürler

Arkadaşlar mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Akşam autoking ile ilgili biraz araştırma yapmam şansım oldu. Gördüğüm şikayetler beni oldukça korkuttu.En kısa zamanda aracı yetkili servise götüreceğim. Sonuçta kaskoyu böyle durumlar için yapıyoruz. Allah kimseye kaza bela vermesin , daha beterlerinden korusun. Herkese iyi forumlar

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

ersinmart

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Benimkinde sol arka kapida ufacık serçe parmagin ucu kadar mentese tarafinda yamuk vardı düzeltip komple kapıyı boyamislar. Niye öyle oldu dedim boya tutmuyor local işlemlerde dedi. Bu arada benim araç beyazdi. Servise söylemek lazım. Tekrar geçmiş ola.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Akşam autoking ile ilgili biraz araştırma yapmam şansım oldu. Gördüğüm şikayetler beni oldukça korkuttu.En kısa zamanda aracı yetkili servise götüreceğim. Sonuçta kaskoyu böyle durumlar için yapıyoruz. Allah kimseye kaza bela vermesin , daha beterlerinden korusun. Herkese iyi forumlar

Hayırlısı olsun . Hatırlatma olarak söylüyorum tramera yansıyacak birde tutanak tutmuş olmanız lazımdı 3 gun içindemi 5 gun içinde mi bildirmiş olmanız lazım . Hakkınızda hayırlısı olsun.

colco

Fatih UZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Benzer bir durum arkadaşın aracında olmuştu Bursa Auto King'de hallettiler tamponun incelendikten sonra ki durumuna göre mini onarımdan faydalanırsın inş.