İlk Kazamızı geçirdik

Adc96

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun arkadaşım darbenin olduğu aynı alanda bana da motosiklet çarpmıştı yalnız boyutu seninkinden daha azdı servise götürdüğümde ( Aracım kırmızı renkte ) düzeltebileceklerini ama lokal boya yapmasalar daha iyi olacağını söylediler nedenini sorduğumda boyayı tutturamayabiliriz dediler, çok şaşırmıştım servisin boyayı tutturamayacağına. Yaklaşık 1 buçuk yıl oldu işlem gören yerde zamanla yıkamada siyah plastiğin boyası kalktı fırsat bulursam şuan ki fotoyu eklerim tekrar geçmiş olsun.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Büyük geçmiş olsun walla fena vurmuş

Samsung Edge ile gonderildi

teamsah63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun . Hatırlatma olarak söylüyorum tramera yansıyacak birde tutanak tutmuş olmanız lazımdı 3 gun içindemi 5 gun içinde mi bildirmiş olmanız lazım . Hakkınızda hayırlısı olsun.

Kimin vurduğunu ve nerde olduğunu bilmiyorum böyle durumlarda yine de tutanak tutmak gerekiyor mu?

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Yok kardeşim servise git orda bir dilekçe yazacaktım kasko gerekeni yapar park halinde reslerini çek

Samsung Edge ile gonderildi

drmgedikbas

Mete Gedikbaş
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun hocam. Allah beterinden saklasın. ama tamponda ki hasara çok canınızı sıkmayın sonuçta orası darbe emmek için yapılmış bir bölüm. ben cliomun arka, eşimde eski capturun ön tamponunu araba sürmeyi öğrenirken sürtmüştük hiçbirşey olmadı dertlenmeyi.

dadas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
King'e mail atın bence fotolarla birlikte bu tamponu düzeltebilirseniz size getireceğim diye bakalım ne diyolar :)

Fethi

Fethi Beyazay,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah beterinden korusun

teamsah63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
King'e mail atın bence fotolarla birlikte bu tamponu düzeltebilirseniz size getireceğim diye bakalım ne diyolar :)
Onlar parasız birşey yapmazlar. Bir önceki aracımda da kücük göcükler ve cizikler dahi mini onarıma girmemişti :) Biraz keyfi ve para odaklı çalışıyorlar anladığım kadarıyla. Dün akşam şikayet sitelerindeki yorumlara baktım vazgeçtim kaskoyu aradım servise bırakın tutanak tutun biz eksper göndereceğiz dediler. En kısa zamanda bırakacağım kısmetse.
Benimde şansızlığım sanırım bir önceki aracımda da 2 kere arka tampon ve bagaj kapağı değişmişti. Bu araçta da devam ediyor :) Neyse Allah beterinden saklasın , daha büyük kazalar vermesin kimseye..

dadas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onlar parasız birşey yapmazlar. Bir önceki aracımda da kücük göcükler ve cizikler dahi mini onarıma girmemişti :) Biraz keyfi ve para odaklı çalışıyorlar anladığım kadarıyla. Dün akşam şikayet sitelerindeki yorumlara baktım vazgeçtim kaskoyu aradım servise bırakın tutanak tutun biz eksper göndereceğiz dediler. En kısa zamanda bırakacağım kısmetse.
Benimde şansızlığım sanırım bir önceki aracımda da 2 kere arka tampon ve bagaj kapağı değişmişti. Bu araçta da devam ediyor :) Neyse Allah beterinden saklasın , daha büyük kazalar vermesin kimseye..

Haklısın kardeşim.. Geçmiş olsun

gencemin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşinin ehli bir fiberciye götürünce halledilmeyecek is degil el beceriniz varsa isi tabancasıyla siz bile düzeltebilirsiniz.düzeltim bakin boyaya ihtiyacı varmı diye.yetkili servisler hep aitokinge yolluyor tamponu tamir için.sonra boyuyorlar.