İnternetten Para Kazanmak İsteyenler Buyursun :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar önceden hotfile ile ilgili para kazanma yöntemi anlatmıştım.. Ben 1000 tl ye yakın para kazandım tabi uzun bi zaman içerisinde oldu 1 sene gibi bir zaman zarfında.. :) Ama bilgisayar başında oturarak kazandım :)

Şimdi daha kolay bir sistemle tanıştıracağım sizi :)
Bu sistemde bir web sitesi var. Facebook sayfası olan kişiler, sanatçılar vs. bu siteye para veriyor bu sitede üyelerine bu sayfaları beğenin diyerek sanatçının veya kişinin facebook beğeni sayısını arttırmaya çalışıyor... Aldığı paranın bi kısmınıda beğenenlere yani bizlere veriyor kendiside kazanıyor bizide kazandırıyor.. :)

Siz beğendikçede sizin hesabınızda kredi birikiyor.. 200 Kredi 1€ yapıyor.. Ve 15€ olduğunda paranızı çekebiliyorsunuz..
Sayfalara göre kredi miktarları değişik 3 kredilik sayfada var 7 kredilik sayfada..

1. Konu ise facebookta minimum 5 arkadaşınız olması..
2. Konu kendi facebookunuzla yapmak istemiyorsanız fake bir facebook hesabı açarakta bu işi yapabilirsiniz ama hesabınızın sahte hesap olduğunu anladıkları anda sistemden uzaklaştırılırsınız.. Onun için 50 100 tane tanıdığınız veya tanımadığınız kişileri ekleyerek açtığınız facebook hesabıylada bu işi yapabilirsiniz.. Aynı sistem twitter içinde var twitterdada beğenmiyorsunuz takip ediyorsunuz.. Hem facebook hesabınızla hem twitter hesabınızla daha fazla kazanabilirsiniz..

Sisteme üye olmak için TIKLAYINIZ

Sitenin türkçe desteği var kolaylıkla kullanabilirsiniz...

Sisteme kayıt olup giriş yaptıktan sonra yukarıda HESABINIZ sekmesi var ona tıkladıktan sonra facebook sekmesine tıklarsanız beğenmeniz gereken facebook sayfaları gözükecektir.. Aynı şekilde HESABINIZ sekmesinin altındaki twitter sekmesine tıklarsanız takip etmeniz gereken profilleri göreceksiniz.. Onlara tıklayıp takip et veya beğen dedikten sonra update credits yazısı gelecektir ona tıklayarak kredinizi güncellemeniz gerekmektedir krediniz yukarıdada söylediğim gibi 15€ ya eşdeğer olduğunda parayı paypal hesabınıza aktarıp ordan banka kartınıza çekebilirsiniz.. :)

Referans Linkim: fanSlave - the fan finding system

Referans linkimden kayıt olmanız benim için avantaj sağlayacaktır..
Sizin kazandığınızın %5 kadarını bende kazanacağım..(Sizden eksilme olmayacak)

Referans linkimle üye olmanızın veya direk üye olmanızın hiçbir farkı yok sadece bana faydanız olacak.. :)
Bu bilgiler karşılığında bunuda haketmişimdir herhalde.. :) Referans linkimden üye olursanız sevinirim..

Günde 2 3 dakikanızı renaultfanclub.com un yanında fanslave.com 2 3 dakika facebook sayfalarını beğenerek para kazanabilirsiniz.. :)
Kazanılan miktar başta büyük olarak görünmüyor ama birikince işe yarayacak miktarlar ortaya çıkıyor..

Not: Daha ödeme almadım bu siteden ama internette ödeme alan kişiler gördüm..

Ödeme aldığımda resimli şekilde kanıtını buraya yükleyeceğim.. Keyifli kullanımlar..

Kafanıza takılan, sormak istediğiniz soru olursa yorum olarak atabilirsiniz... :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
vay bea... ne işler var pıyasada... yattığın yerden para kazanmak hemüde... :slccenker

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncell.. :)

Arkadaşlar öğrendiğim bir bilgiyide paylaşmak istedim...

Facebook'unuzda ne kadar çok arkadaşınız varsa ve twitterda ne kadar çok takipçiniz varsa kazandığınız miktarda ona göre artıyor.. :)
Sağ tarafta fanrank kısmında görebilirsiniz... Fanrank 10 olduğunda kazanabileceğiniz maksimum miktarı kazanıyorsunuz..

Facebook hesabım www.fb.com/mhmt.ylmn
Twitter hesabım www.twitter.com/shituq

Ekleyin ya da takip edin bende takip edeyim beraber kazanalım :)

Son düzenleme:

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya benim twitterde 400 küsür takipcim var facebookda 1800 falan nasıl yapcam şimdi anlamadım okudumda :D

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fanSlave - the fan finding system

Başta linkten üye ol.. :)

Üye olduktan sonra twitter ve facebook hesaplarını aç aynı tarayıcı içinde açarsan daha rahat olur..
Sonra hesaplarını ilişkilendireceksin fanslave ye giriş yapıp..

Ondan sonrası basit Hesabınız / Genel Bakış kısmından beğenebileceğin facebook sayfaları görünür tıklarsın beğenirsin sonra az yukarıda credit cash yazan yerin altında update credits var ona tıklarsın kredin güncellenir...

Hesabınız / Twitter Genel Bakış tan da takip edeceğin twitter profilleri gelir tıklarsın takibe başlarsın sonra güncelleme yazar orda güncelle dersin kredin güncellenir..

15€ olduğunda Paypal'a aktarırsın ordan istediğin banka hesabına transfer yapabilirsin...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Var mı bundan kazanan.Kimse kimseye boşa para vermez

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisi 200 TLlik bi facebook sayfası alıp yükseğe satmak bu işe hiç para vermedim facebooka ama 2.500 milyar para kazandım :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Var mı bundan kazanan.Kimse kimseye boşa para vermez

Kimse kimseye boşuna para vermiyor zaten.. :) Açıklamasını yukarıda yaptım..
Senin facebook veya twitter hesabın var bu şirkete gidiyorsun benim üye sayımı şu kadar yap sana 50 tl para diyorsun..
Şirkette üyelerine sayfaları beğendittiriyor 50nin 30 40 ını üyelerine dağıtıyor.. :)
Oturduğu yerden 10 20 tl kazanıyor yani.. :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En iyisi 200 TLlik bi facebook sayfası alıp yükseğe satmak bu işe hiç para vermedim facebooka ama 2.500 milyar para kazandım :)

Facebook sayfası önceden kasılıyordu şimdi kasılmıyor.. Önceki gibi davet sistemi olsa şimdi sadece adminler davet gönderebiliyor.. :)
Ondan uğraşması mesele sıfırdan başlamak zor.. 100.000 üzerinde iki sayfan varsa 100 tane sayfa yapabilirsin belki ama sıfırdan başlanmaz o işe..