İnternetten Para Kazanmak İsteyenler Buyursun :)

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
r10.nette takılıyorum bende o kadar uyarılara rağmen yine millet dolandırılıyor Allah'a şükür ben daha karşılaşmadım da :)
2 günde bi okuyorum o dolandırdı filan diye neyse konu sapmasın.. :)
Sen öyle kazan ben böyle kazanayım .. :)

R10 nickin neydi :)

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bu tarzz uygulamalar facebook tarafindan kisa sure sonra engelleniyor bence bosuna zamaninizi harcamayin husrana ugrarsiniz.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu tarzz uygulamalar facebook tarafindan kisa sure sonra engelleniyor bence bosuna zamaninizi harcamayin husrana ugrarsiniz.

Şirket sağlam yeni uygulama yazarlar.. :) Hem illegal bir uygulama değil illegal olsa facebook üstüne düşerde olmadığı için pek düşmez diye düşünüyorum..

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
illegal olmaz mi facebook uzeriinden para kazaniyorlar , senin sirketinin uzerinden baska biri para kazansa naparsin onlarda geregini yapiyolar ama yetisemiyorlar artik ama gelecegi olan bi uygulama degil :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir Arkadaşım En Son İnternet'ten Para Kazanmaya Başlıyorum Diye Yanıma Geldikten 1 Ay Sonra Lanet Gelsin Böyle İşe Diyerek Tam 7 Milyar Olan Borcunu Ödemek İçin Arabasını Satmıştı, Bence Fazla Bulaşılmaması Gelerek İşler :eyv

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
illegal olmaz mi facebook uzeriinden para kazaniyorlar , senin sirketinin uzerinden baska biri para kazansa naparsin onlarda geregini yapiyolar ama yetisemiyorlar artik ama gelecegi olan bi uygulama degil :)

Tabi öyle düşünürsek illegal ama sana facebooka zararı yok ondan dolayı pek umursayacağını zannetmem.. :)

Bir Arkadaşım En Son İnternet'ten Para Kazanmaya Başlıyorum Diye Yanıma Geldikten 1 Ay Sonra Lanet Gelsin Böyle İşe Diyerek Tam 7 Milyar Olan Borcunu Ödemek İçin Arabasını Satmıştı, Bence Fazla Bulaşılmaması Gelerek İşler :eyv

Nasıl öyle bir şey yapmış acaba :/ Geçmiş olsun..
Kredi kartıyla ilgili bilgilerini vermiştir bişiler almıştır filan ondan olmuş olabilir belki..

Ben daha öncede yayınladım hotfile ile para kazanma diye 1 milyara yakın para kazandım oturduğum yerden arabadaki ses sistemini beleşe getirdim :)

Böyle sistemlerde para kaybetme gibi risk yok..
Çünkü kredi kartı numarası filan vermiyosun, kayıt için ödeme yapmıyosun kazanırsan paranı paypala aktarıosun ordan hesabına.. :)

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bizim bi borçumuz yok bu işlerde böyle yamuk çıkmıyor zaten :)