İnternetten Para Kazanmak İsteyenler Buyursun :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
nasıl oluyomuş ben çözemedim :D fake hesaplar açar bir sürü arkadaş ekler millet böyle şeymi olur

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Facebook sayfası önceden kasılıyordu şimdi kasılmıyor.. Önceki gibi davet sistemi olsa şimdi sadece adminler davet gönderebiliyor.. :)
Ondan uğraşması mesele sıfırdan başlamak zor.. 100.000 üzerinde iki sayfan varsa 100 tane sayfa yapabilirsin belki ama sıfırdan başlanmaz o işe..

Abi üye kasmak yerine reklam alarak geçimimi sağlıyorum mesela yarın 280 tl ye sayfa alıcam 90 bin 100 150 k yapıp 500 600 belki 1000 milyara satıcam :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nasıl oluyomuş ben çözemedim :D fake hesaplar açar bir sürü arkadaş ekler millet böyle şeymi olur

Uğraşabileceksen aç hesapları yap kazanırsın.. :)
İnternette ödeme alan bazı kişilerin ödeme kanıtları mevcut ama ben kendim ödeme aldığım zaman resim çekip koymak istedim.. :)
Ondan onlarınkini koymadım.. Google'de arattırıp bulabilirsiniz ödeme kanıtlarını..

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğraşabileceksen aç hesapları yap kazanırsın.. :)
İnternette ödeme alan bazı kişilerin ödeme kanıtları mevcut ama ben kendim ödeme aldığım zaman resim çekip koymak istedim.. :)
Ondan onlarınkini koymadım.. Google'de arattırıp bulabilirsiniz ödeme kanıtlarını..

Paypal ile uğraşmak istemiyorum yoksa yaparım :)

ensar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende üye oldum ama bu işten bi şey anlamadım.facebook a bağlandı ne geldiyse beğendim sonunda limitiniz doldu dedi. 15 saat sonra bidaha mı gelcek.kazanılan para 0.49 euro diyor

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paypal ile uğraşmak istemiyorum yoksa yaparım :)

Paypal dediğin iş 30 saniyelik iş :)

bende üye oldum ama bu işten bi şey anlamadım.facebook a bağlandı ne geldiyse beğendim sonunda limitiniz doldu dedi. 15 saat sonra bidaha mı gelcek.kazanılan para 0.49 euro diyor

Evet facebook hesabınızın beğenme limitini dolmuştur..
Twitter kısmınınki bitmemiştir büyük ihtimal bende oluyor... Twitterdan da yapıyorsanız twitter kısmını yenileyin yeni sayfalar gelecektir..

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paypal dediğin iş 30 saniyelik iş :)

Evet facebook hesabınızın beğenme limitini dolmuştur..
Twitter kısmınınki bitmemiştir büyük ihtimal bende oluyor... Twitterdan da yapıyorsanız twitter kısmını yenileyin yeni sayfalar gelecektir..
,

bana kalsa o kadar uğraşmaya gerek yok 200 300 tl lik bi sermaye yapıp bi sayfa alıp oraya reklam alarak 2 3 katını kaznaırsın kazandıkçada geliştirirsin daha çok paralar kazanırsın :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
,

bana kalsa o kadar uğraşmaya gerek yok 200 300 tl lik bi sermaye yapıp bi sayfa alıp oraya reklam alarak 2 3 katını kaznaırsın kazandıkçada geliştirirsin daha çok paralar kazanırsın :)

Güven sıkıntısı var o işlerde birde..
Adam mı parayı vericek önce senmi sayfayı verceksın yada alırken senmi önce parayı verceksin o mu sayfayı vericek filan.. :)
Sıkıntılı işi sevmiyorum ben :)

Benimkinde internette gezerken 2 sn bakarım fanslave ye beğenecek sayfa varsa beğenirim.. Yoksa netteki işlere devam ederim.. :)

Kerem Mert

Kerem Mert BERBER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güven sıkıntısı var o işlerde birde..
Adam mı parayı vericek önce senmi sayfayı verceksın yada alırken senmi önce parayı verceksin o mu sayfayı vericek filan.. :)
Sıkıntılı işi sevmiyorum ben :)

Benimkinde internette gezerken 2 sn bakarım fanslave ye beğenecek sayfa varsa beğenirim.. Yoksa netteki işlere devam ederim.. :)

abi güvende problem olmaz r10.net gibi siteler var :)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi güvende problem olmaz r10.net gibi siteler var :)

r10.nette takılıyorum bende o kadar uyarılara rağmen yine millet dolandırılıyor Allah'a şükür ben daha karşılaşmadım da :)
2 günde bi okuyorum o dolandırdı filan diye neyse konu sapmasın.. :)
Sen öyle kazan ben böyle kazanayım .. :)