istanbul kagıthane şişli çaglayan tarafında olanlar..

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün arac için aradılar.. aracı sahibinden comdan kaldır abi ben 3 güne geliorum almaya arabayı dedi araba başında parazlık yaarız dedi tmm ciddisin madem gel sana kıyagımı yaparım dedim..!

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yerinde olsam kaldırmazdım güven olmaz kimseye bu devirde :eyv gelirim diyip gelmeyen cok var..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada ismail aga ben seni tanıyorum sende beni tanıyorsun ilkokulda birbirimizi tanıyorduk hatta sen sedefin abisisin degilmi o benim anaokulundan arkadasımdı resimlerde gözüm ısırıyordu dedim bu ismail degilmi degilmi ama ismi kutay dedim sonra baktım burda ismail izci diyince tamam dedim o %100 tanıyorsun yani beni :)

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ölemi dosgrudur kardeşim... zaten ismim kutay ismail izci.. ilk ismim ismail oldugundan okulda öle telafuz edilcdi senelerce :) ama ben milenyuma geçtimm ve kutayla devamm..! sedefin abisyim evet..!

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ölemi dosgrudur kardeşim... zaten ismim kutay ismail izci.. ilk ismim ismail oldugundan okulda öle telafuz edilcdi senelerce :) ama ben milenyuma geçtimm ve kutayla devamm..! sedefin abisyim evet..!

resimlerde ilk gordugumde diyorum ya ismaile cok benziyor cok benziyor ama ismi kutay demekki benzerlik :D buda benim sende beni tanıyorsun yani ;)

soldan 2. olan benim :eyv

73732928.jpg

Son düzenleme:

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee tmm tmm zibidi anıl :) tanıdık kardeşimm evet isimden tanımadım ama şimdi tanıdım.. sen şehit kubilayın orda oturmuyormuydun ki? kardeşim..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee tmm tmm zibidi anıl :) tanıdık kardeşimm evet isimden tanımadım ama şimdi tanıdım.. sen şehit kubilayın orda oturmuyormuydun ki? kardeşim..
Alem adamsınız yaw Anıl günlerdir kendini tanıtmaya çalışıyor tanıdığın anda zibidi yaptın Anıl'ı...:D:D

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok şaka bir yana iyi temiz bir kişilgi vardır.. bizim semtimizde yetişen insanlardan kötü çıkmaz..! sanmıyorum..