istanbul kagıthane şişli çaglayan tarafında olanlar..

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaw aradaşlar bakın.. tamam herkez araba kullanıyoo buna sözüm yok..!hatta layikinde kullanıyoo..! ama 100 mertede 3. vitese kadar gazlyıpta 4. vitese kadar gazlamaya çalışıptaa.. ben hız yaptım ben süratli kullanıyorum demek yanlış olucaktır..! Ben arkadaşımı arkadaşımda beni 16- 170 km de tampondan ittigi günleri hatırlıyorum.. öle 3 5 makas atıpta ben bu aracı iyi biliorum kendime yeterince güveniorum demek degildir...! yanii otobana çıkıpta 200 km üstü devamlı uzun süre gitmek ksr bakmayın biraz fazla yürek ister..! adam 160 km geçince ayakları titremicek adamın...! unutmayın herkez düz yolda basar.. yigenim 17 yaşında onu çagırıyım oda düz yolda basar..! söförlük trafikte akıcılık saglamaktır bence..! saygılar + 45 Asalet ;)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ismail aga ben dedigim gibi kafam atmadıkca + deneme olmayınca gazlamam düsük hız yüksek vites kullanırım :) bolu kaynaşlı yolunda 6. vites 4.300 devir 3 kişi + bgaj yük 210 a cıktı gittim böyle 4 5 dakika sonra yol bitti :D benim araba hantal yani spor arabayla uzaktan yakından alakası olmadıgı için 210 km bana 100 km gibi geliyordu hissetmiyorsun yani hız yaptıgını ama clio 3 var benim eniştemde 65 ps lik 170 180 e cıkınca bariz bi sekilde hissediyorsun hız yaptıgını :D boşverelim yarışı felan hız sürat felakettir :eyv sonucta altımızdakler allah yapısı degil kul yapısı hayatımız ince bir tel'e emanet :eyv

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
115 beygire kadar yiyemeyecegim benzinli araba yok :) dizel arabalardada tek yiyemeyecegim 1.5 110 beygirlik laguna :) bunun haricinde 1.6 16v 115 beygir benzinli megane 2 , 1.4 tsı 105 beygir seat leon, 1.6 tdcı 110 beygir dizel focus, 1.6 hdı 110 beygir citroen c4 vs. vs. gibi arabaların alayına gider :)

1.6 16V 110 HP K4M Megane ? Yermisin ? Roll Drag?

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Anılın altında isterse RS olsun Cenker yine alırsın :) Doğuştan şampiyonsun sen :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.6 16V 110 HP K4M Megane ? Yermisin ? Roll Drag?

geçemem kardeşim siz sampiyonsunuz kralsınız kingsiniz benim altımda 350 beygirlik seat cuprada olsa siz beni akülü arabayla geçersiniz bu konudada son yorumum.. silin kafanızdan artık su benzinli araba dizeli geçer düşüncesini :eyv

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel sadece kalkışta iyi olucaktır..! Artık anlayın arkadaşlar..! HERŞEY AMA HERŞEY ŞÖFÖRDE BİTER .. nokta..!

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önemli olan arabanın yanında nasıl durduğun değil,onu nasıl kullandığındır!(hızlı ve öfkeli spec​) :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dizel sadece kalkışta iyi olucaktır..! Artık anlayın arkadaşlar..! HERŞEY AMA HERŞEY ŞÖFÖRDE BİTER .. nokta..!

İsmail herkes burda herkes arabadan az çok anlar dizel nasıl gider benzinli araba nasıl ider anlamayan sadece Anıl onun için güzel parmaklarını yorma he geçersin anıl de olsun bitsin...:)