istanbul kagıthane şişli çaglayan tarafında olanlar..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe zibidide olduk ne zibidiligimi gördün yav :D ben güzeltepeye tasınalı 6 sene oldu 2006da tasındık daha önce evet orda oturuyordum :)

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vet eskiden orda oturdugunu hatırlıyorum.. sen arabamı aldın :)iyi valla.. kendinmi aldın yoksa? ailenmi aldı..! kendin alamazsında zaten :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
vet eskiden orda oturdugunu hatırlıyorum.. sen arabamı aldın :)iyi valla.. kendinmi aldın yoksa? ailenmi aldı..! kendin alamazsında zaten :)

doğum günü hediyesi diyelim 4 senedir meganecıyım ben ilk megane sele gitti 2009 modeldi buda kaskodan verilen parayla alındı 2010 model 6 ileri :D:eyv

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben çok harcadım ama megane 2 leri megane cup larla yalan oldular :) o araç cidden seni sürat açısından tatmin ediormu? geçmiş olsun kardeşim.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben çok harcadım ama megane 2 leri megane cup larla yalan oldular :) o araç cidden seni sürat açısından tatmin ediormu? geçmiş olsun kardeşim.

senin suanki aracını ve alacagın aracını her türlü çatır çatır yer diyim sana :) dizel 105 beygir 240 tork var arabada 6 ileri olunca bide :eyv valla ben oyle gerekmedikce yüksek sürate çıkmam yani kafamı bozmadıkları sürece :) az yaksın diye dahada hep yüksek vites düşük hızda kullanırım ama kafam bozulunca yada denemeler olunca 200 210 banamısın demiyorum :D benim arabanın çekişi cok kuvvetli yani reno motorda beygirden cok çekişe önem vermiş :eyv ama ben chip attırıcam buna 135 beygir 300 torka cıkarttırıcam arabayı :eyv önce su blow offu taktırayımda 1 hafta sonra geldigimde :)

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl benim şimdiki araçla levennet başlayıp kartalda bitiricezz..! bir depo benzinine varmsın ??? hatta sen ne istersen sorun degil..!madem yiyorsun :)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
anıl benim şimdiki araçla levennet başlayıp kartalda bitiricezz..! bir depo benzinine varmsın ??? hatta sen ne istersen sorun degil..!madem yiyorsun :)

okumadın sanırım yukarıyı ben kafam bozulmadıkça ve canım istemedikçe ne yüksek hıza çıkarım, ne arabamı yorarım, ne zorlarım ama istedimmide ölümüne kullanırım daha önceki buluşmadan donerken yol çekim videolarında speedmen nickli halil abi hakkımda pek hayırlı seyler solememiş videoda :) bilen bilir yani beni o yüzden degil 1 depo 10 depo mazotuna benzininede olsa kapısmam :) ha korktugum cekindigim için degil sadece canım istemiyor :) 115 beygire kadar yiyemeyecegim benzinli araba yok :) dizel arabalardada tek yiyemeyecegim 1.5 110 beygirlik laguna :) bunun haricinde 1.6 16v 115 beygir benzinli megane 2 , 1.4 tsı 105 beygir seat leon, 1.6 tdcı 110 beygir dizel focus, 1.6 hdı 110 beygir citroen c4 vs. vs. gibi arabaların alayına gider :) nedenide tork :eyv yeni senin yolda yedigin 100 beygirlik 200 torkluk 80 beygirlik 180 torkluk megane 2lerden degil :D

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim lakabım + 45 kutay :) hani sen bilriisn kardeşim.. ama sana birazdan video göndercem ufaktan bilgin olsun ok..!

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim lakabım + 45 kutay :) hani sen bilriisn kardeşim.. ama sana birazdan video göndercem ufaktan bilgin olsun ok..!

banda 6 ileri anıl diyorlar :D aslında sana bişi sölimmi ismail aga 105 beygir 110 beygir 150 beygir bunlar fasa fiso 200 beygir üstü olucakki :) sitemizin adminlerinden renaultfanclub nickli ozan abinin 225 beygirlk megane rs i kullanınca anladım bunu :) chpiten sonra 135 beygire cıksında araba 2.0 motor arabalara gider yapıcam :D