Kadjar eller serbest kilitleme çözüldü

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dd4all yardımıyla Ankarada çözdüm.2015 model kadjarda sorunsuz kullanıyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ücretli mi yapıyorsunuz, hiçbir sorun olmadan çözebilirmiyiz?
Sizde ddt4all var mı?Varsa ben tarif eden kısa video yapacağım.Kendiniz yaparsınız.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizde ddt4all var mı?Varsa ben tarif eden kısa video yapacağım.Kendiniz yaparsınız.

Bende Bluetooth cihaz var, ddt4all da yüklü ama o database olayları falan onları yapamıyorum sizin videolardan da kadjar için uygun olan yeri bulamıyorum mesela, seçin dediğiniz beyni ben kadjarda bulamıyorum çok farklı isim farklı menüler geliyor.

1020213850

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendim yapmadım.ama bahsettikleri yöntemle bir arkadaş yardımcı oldu.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bende Bluetooth cihaz var, ddt4all da yüklü ama o database olayları falan onları yapamıyorum sizin videolardan da kadjar için uygun olan yeri bulamıyorum mesela, seçin dediğiniz beyni ben kadjarda bulamıyorum çok farklı isim farklı menüler geliyor.

Ben tarifi kadjar'a özel yapacağım.Direk aynısını uygulayacaksınız.

AREK35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben tarifi kadjar'a özel yapacağım.Direk aynısını uygulayacaksınız.
Hakan Bey merhaba.
Öncelikle yapmış olduğunuz paylaşımlar, kulüp üyelerine olan mütevazi yaklaşımınız dolayısıyla sizi tebrik ediyorum. Yurdumuzdaki kar amacı gütmeyen,bilginin paylaşıldıkça insanların problemlerine çözüm bulmanın verdiği hazzı duyan ender kişilerden biri olarak görüyorum sizi. Yolunuz açık olsun. Başarılar, mutluluklar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hakan Bey merhaba.
Öncelikle yapmış olduğunuz paylaşımlar, kulüp üyelerine olan mütevazi yaklaşımınız dolayısıyla sizi tebrik ediyorum. Yurdumuzdaki kar amacı gütmeyen,bilginin paylaşıldıkça insanların problemlerine çözüm bulmanın verdiği hazzı duyan ender kişilerden biri olarak görüyorum sizi. Yolunuz açık olsun. Başarılar, mutluluklar.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim.
Güzel düşünceleriniz için sağolun. Önümüzdeki hafta buradan paylaşmak için çalışmayı yetiştirmeye çalışırım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Çok memnun oluruz birçok kişi eminim :) bide kapılar kitlenince ayna oto kapansa süper olur.

Teşekkür ederim. Aynaların otomatik kapanması için Kadjar'da bildiğim kadarı ile modül montajı gerekiyor maalesef.