Kadjar eller serbest kilitleme çözüldü

burakm54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sakarya ve çevresinde yaptırmak isteyenlere yardımcı olabilirim

hocam merhaba bende serdivandayım yeni katıldım gruba 2015 kadjar aracım var henüz 1 haftalık yardımcı olursanız sevinirim :)

ehese

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8jZ35 5ckXl ZL dy1tt1X68Ks8L v8fVCE LULMSnUAAAAASUVORK5CYII=

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
@Befe; yapcak bize video kendimiz yapabileceğiz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
@Befe; yapcak bize video kendimiz yapabileceğiz.

Video için Kadjar bulamadım.Bulursam öncesi ve sonrası videosu da çekeceğim. Ama tarifini aşağıya ekliyorum.

Bu işlemlerin yapılması kişilerin kendi sorumluluğundadır. Yanlış işlemler düzeltilmesi zor sonuçlara sebep olabilir.

Adım 1 ve 2'deki işlemleri peşpeşe yapıp arabayı kilitledikten sonra 10 dk süre ile araçtan 10-15 mt uzaklaşmanızı tavsiye ederim.

aw1esog.jpg

oxb4byz.jpg

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

burakm54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bunu yaptırabileceğimiz bir yer yok mu ben sakaryadayım konuyu açan arkadaşa da ulaşamadım

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Ne yaptınız?Uyguladınız mı?

Valla henüz denemedim iş güç fırsat olmadı uğraşcak hafta sonu inş. Eğer olursa kesin burdan duyururum zaten. Birde sizin gösterdiğiniz görsellerde superlock da var bu buğranın videolarında anlattığı kapı kilidiyle camları da kapatan komut değilmi? Siz aslında şu bizim olayı da videolu yapsaydınız çok güzel olurdu.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Valla henüz denemedim iş güç fırsat olmadı uğraşcak hafta sonu inş. Eğer olursa kesin burdan duyururum zaten. Birde sizin gösterdiğiniz görsellerde superlock da var bu buğranın videolarında anlattığı kapı kilidiyle camları da kapatan komut değilmi? Siz aslında şu bizim olayı da videolu yapsaydınız çok güzel olurdu.

Video yapmak için bu işi yapabileceğim kadjar yok. Bulursam video yapmak istiyorum. Hatta isteyene sürüş modu seçim düğmesi de monte edip özelliği aktive edebilirim.Monte ve aktive videosu da çekebilirim. Ancak araç lazım . :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
hocam bunu yaptırabileceğimiz bir yer yok mu ben sakaryadayım konuyu açan arkadaşa da ulaşamadım

Merhaba. Ben Kocaeli'deyim. Sakarya'da yardımcı olacak birisini bulamazsanız ben yardımcı olabilirim.