Kadjar eller serbest kilitleme çözüldü

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Herkese merhaba.
Burak kardeşimizin Kadjar'ında yaptığımız Eller Serbest Kilitleme fonksiyonu aktivasyonu videosunu tamamladım.
Sizler de videodaki yöntem ile özelliği açabilirsiniz.
İyi seyirler.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba.
Burak kardeşimizin Kadjar'ında yaptığımız Eller Serbest Kilitleme fonksiyonu aktivasyonu videosunu tamamladım.
Sizler de videodaki yöntem ile özelliği açabilirsiniz.
İyi seyirler.
Deneyeceğim inş. Teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tek sorunum bendeki ddt4all sizinkinden daha eski bir sürüm ve veritabanında kadjar varmı varsa aynı sizinki gibi mi beyin isimleri, menüler falanonda da tereddütlerim var bu akşam deniyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Tek sorunum bendeki ddt4all sizinkinden daha eski bir sürüm ve veritabanında kadjar varmı varsa aynı sizinki gibi mi beyin isimleri, menüler falanonda da tereddütlerim var bu akşam deniyorum.
Birkaç video önce ''Yeni başlayanlar için ddt4all'' konusunu içeren bir video paylaşmıştım.Orada açıklama kısmında programın güncel indirme linki de var.Talisman model sayfasında ds konusunu bulabilirsiniz.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birkaç video önce ''Yeni başlayanlar için ddt4all'' konusunu içeren bir video paylaşmıştım.Orada açıklama kısmında programın güncel indirme linki de var.Talisman model sayfasında ds konusunu bulabilirsiniz.

Bugün baktım programa demo modda aynı menüler var yarın deneyeceğim cihazla inip işten sonra :) keşke android auto yu da ddt4all ile açmayı çekseydiniz kadjarda çok güzel olurdu yarın ona da bakardım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bugün baktım programa demo modda aynı menüler var yarın deneyeceğim cihazla inip işten sonra :) keşke android auto yu da ddt4all ile açmayı çekseydiniz kadjarda çok güzel olurdu yarın ona da bakardım.
Videoda dikkat ettiyseniz işlem yaptığım kadjar'da r link 2 yok. Kanalımda developer side ile nasıl açılacağını tarif ettim zaten.Orada tüm araclar için işlem sırası ve menüler aynı.Kadjarınki farklı değil.Ayrıca kadjar'da ddt4all ile nasıl açilacağını da başka bir konuda ekran resmi alarak tarif etmiştim ve sayfaya eklemiştim.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptım yaptım oldu valla :) hepinize teşekküler, bu arada Audio kısmından RadNav'a da baktım başka bir videodan sürüme uygun seçenekten girin açın Android Auto diyordu bende orda radnav 0.7 versiyondan 2.9 a kadar var seçenekler, benim rlink 7.0.2 versiyon o yüzden kurcalamadım. Developer side dan yapamadın açıp resetliyorum ayarlar eski haline dönüyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yaptım yaptım oldu valla :) hepinize teşekküler, bu arada Audio kısmından RadNav'a da baktım başka bir videodan sürüme uygun seçenekten girin açın Android Auto diyordu bende orda radnav 0.7 versiyondan 2.9 a kadar var seçenekler, benim rlink 7.0.2 versiyon o yüzden kurcalamadım. Developer side dan yapamadın açıp resetliyorum ayarlar eski haline dönüyor.

Güle güle kullanın.

hamemo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın.

Merhaba hocam. 2015 model icon Paket Kadjar aracım var. Yanlış hatırlamıyorsam araçta Rlink V2.2 var. Ücreti karşılığında gizli özelliklerin açılması, Android Auto, eller serbest kilitleme, sürüş modu uygulaması ve eğer aparatı sizde varsa kapı açılıp/kapandığında yan aynaların otomatik açılıp/kapanması ve 4 camın otomatik kapanması ozelliklerini eklemek için sizinle nasıl iletişime geçebilirim?