Kadjar eller serbest kilitleme çözüldü

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video yapmak için bu işi yapabileceğim kadjar yok. Bulursam video yapmak istiyorum. Hatta isteyene sürüş modu seçim düğmesi de monte edip özelliği aktive edebilirim.Monte ve aktive videosu da çekebilirim. Ancak araç lazım . :)

Ben gönüllü olurum :) tek sıkıntı mesafe bu tarafa gezmeye gelmezmisiniz? Ben ayrılamıyorum, iş ve eş yüzünden, ufaklığın dünyaya gelmesi yakın :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben gönüllü olurum :) tek sıkıntı mesafe bu tarafa gezmeye gelmezmisiniz? Ben ayrılamıyorum, iş ve eş yüzünden, ufaklığın dünyaya gelmesi yakın :)
Allah sağlıklı olarak dünyaya getirsin inşallah.
Ben Ağustos'a kadar o tarafa gelmeyeceğim. Ağustos ayında da bir ihtimal. Sakarya'daki arkadaş yaptırmak isterse daha önce belki yapabiliriz.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hocam numaranizi alabilir miyim yada isterseniz 0506 172 1952den msj atarsaniz ben kocaeli gelebilirim hem site icinde video cekebilirsiniz araçta :)

Burak Bey ben telefon numaramı kimseyle paylaşmıyorum. Ama özel mesaj atarsanız önümüzdeki hafta belki bir program yapabiliriz.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah sağlıklı olarak dünyaya getirsin inşallah.
Ben Ağustos'a kadar o tarafa gelmeyeceğim. Ağustos ayında da bir ihtimal. Sakarya'daki arkadaş yaptırmak isterse daha önce belki yapabiliriz.

Amin inş. Çok teşekkürler. Ben hala Android autoya bile bakamadım :( bakmayı düşünüyorum ama becerebileceğimden şüpheliyim yine de gelirseniz bu taraflara görüşürüz inş. sizin aracı da görmüş olurum merak ediyorum Talismanı da. Kadjardan Talismana yada Koleosa geçmeyi düşünüyorum ama tabi herşey önce bütçeye göre şartlar ne gösterir bilemiyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Amin inş. Çok teşekkürler. Ben hala Android autoya bile bakamadım :( bakmayı düşünüyorum ama becerebileceğimden şüpheliyim yine de gelirseniz bu taraflara görüşürüz inş. sizin aracı da görmüş olurum merak ediyorum Talismanı da. Kadjardan Talismana yada Koleosa geçmeyi düşünüyorum ama tabi herşey önce bütçeye göre şartlar ne gösterir bilemiyorum.

Rica ederim. Tabi program uygun olursa inşallah Ankara'da buluşuruz. Bilgisayarınız ve cihazınız ddt4all ile arabaya bağlanabiliyorsa özelliği de açarız. Araba konusunda da Allah gönlünüze göre versin. Hayırlısı olsun.

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederim. Tabi program uygun olursa inşallah Ankara'da buluşuruz. Bilgisayarınız ve cihazınız ddt4all ile arabaya bağlanabiliyorsa özelliği de açarız. Araba konusunda da Allah gönlünüze göre versin. Hayırlısı olsun.
Bilgisayar, Bluetooth cihazı herşey var, lastik basınçlarını daha önceden kendim bar'dan psi yaptığım için çalıştıklarını da düşünüyorum ama nasıl yaptım hiçbir fikrim yok tamamen kör şansı :)) ben deneyeceğim ama umudum yok :) hallederiz inş. :) sizde müsait olursanız görüşürüz.

burakm54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrardan merhabalar, @befe Hakan beyin desteğiyle 2015 kadjar aracımda ddt4all ile uygulama aktif hale getirildi. Uzaklaşınca otomatik kilitlenme aktif durumdadır yaklaşırken kapı açma esnasında kapının üzerindeki butona basmak gerekiyor. Bunun yanı sıra lastik basınçları psi ve kadran 260 km olarak değiştirildi. Programa hakim iseniz ve ilgili ayarları uygulayabilirseniz kendi kendinize de yapabilirsiniz. Hakan bey yine de sizler için bir video çekti hazırlıkları tamamlanınca paylaşacaktır diye tahmin ediyorum

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrardan merhabalar, @befe Hakan beyin desteğiyle 2015 kadjar aracımda ddt4all ile uygulama aktif hale getirildi. Uzaklaşınca otomatik kilitlenme aktif durumdadır yaklaşırken kapı açma esnasında kapının üzerindeki butona basmak gerekiyor. Bunun yanı sıra lastik basınçları psi ve kadran 260 km olarak değiştirildi. Programa hakim iseniz ve ilgili ayarları uygulayabilirseniz kendi kendinize de yapabilirsiniz. Hakan bey yine de sizler için bir video çekti hazırlıkları tamamlanınca paylaşacaktır diye tahmin ediyorum
Sabırsızlıkla bekliyorum :)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Teşekkür ederim Burak kardeşim. Videoyu hazırlar hazırlamaz paylaşacağım. Kadran'ı 260 yapma ve lastik basıncı göstergesini psi yapma videolarını kanalımda paylaşmıştım.
Tekrar tanıştığıma memnun olduğumu belirtmek isterim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli