KADJAR| R-Link | Developer Mode ekranına geçiş ve gizli özellikleri aktif etme

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu sayede developer mode'dan Android Auto'yu aktif ettim.

Geçen seneden beri ELM kablosu ile DD4T programıyla aktif edilen bir sürü özellik var biliyorsunuz. Bunların developer mode menülerinden de yapılabilir olması lazım, hatta birkaç seçeneği gördüm ben(basınç göstergersi,video oynatma izni vs. gibi)

Bunlar haricinde DD4T ile yapılan diğer özelliklerin de developerda nerelerden yapıldıgını bilen test eden varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

Merhaba.Developer Side dan ddt4all da olduğu kadar fazla özelliği açamıyorsunuz.Developer side kısıtlı.Ddt4all da görünüp developer side da görünmeyen birçok sayfa var.

sabri_1881

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
android auto

Bu sayede developer mode'dan Android Auto'yu aktif ettim.

Geçen seneden beri ELM kablosu ile DD4T programıyla aktif edilen bir sürü özellik var biliyorsunuz. Bunların developer mode menülerinden de yapılabilir olması lazım, hatta birkaç seçeneği gördüm ben(basınç göstergersi,video oynatma izni vs. gibi)

Bunlar haricinde DD4T ile yapılan diğer özelliklerin de developerda nerelerden yapıldıgını bilen test eden varsa paylaşabilir mi?

Teşekkürler.

developer mode ile android autoyu nasıl aktif hale getirdiniz söyler misiniz?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
teşekkür ederim baktım linke.Peki bazı kişiler youtube eklemişler.O yapılabiliyor mu? Birde renault arabaların motor seslerini yapıyorlarmış.
Youtube için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.O zaman aamirror programını kurarak telefon ekranınızı yansıtabilirsiniz.Başka sorunuz varsa diğer konudan devam edelim.

ehese

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar Gizli Özellikler

Arkadaşlar 2016 Touch paket aracımda kumandadan cam kapatmayı aktif etmek istiyorum.ECU dan Auto Window Closing seçeneğini true yapmama uygulamada rağmen bir şey değişmedi.Acaba başka bir ayar daha mı yapmam gerekiyor.Lütfen yardım.

Emre22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün gizli özellik açan biriyle görüştüm cam kapama developer mode yada elm kablosu ile yapılamıyor maalesef. 300 tl civarında internette satılan modüller den alıp monte etmek gerekiyor.

r00tsecurity

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube için telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.O zaman aamirror programını kurarak telefon ekranınızı yansıtabilirsiniz.Başka sorunuz varsa diğer konudan devam edelim.

selamlar, aamirror uygulamasıyla telefonu nasıl yansıtıyoruz acaba? bununla ilgili bir yazınız veya video'nuz var mı? not: telefonum root'lu fakat aracım 2017 öncesi üretim olduğu için Android Auto özelliği mevcut değil.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
selamlar, aamirror uygulamasıyla telefonu nasıl yansıtıyoruz acaba? bununla ilgili bir yazınız veya video'nuz var mı? not: telefonum root'lu fakat aracım 2017 öncesi üretim olduğu için Android Auto özelliği mevcut değil.
Merhaba.Aracınızda v7 yazılım yüklü mü acaba?Yüklü ise benim video tarifime göre kendiniz açabilirsiniz.Ondan sonra aamirror yükleyin ve uygun ayarlari yaparak ekrana yansıtabilirsiniz.

r00tsecurity

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Aracınızda v7 yazılım yüklü mü acaba?Yüklü ise benim video tarifime göre kendiniz açabilirsiniz.Ondan sonra aamirror yükleyin ve uygun ayarlari yaparak ekrana yansıtabilirsiniz.

evet aracımda v7.0.24.161 yazılımı yüklü. "Android Auto Projection" yeşil yapıyorum. Sonra "DiagRW" menüsünden "GEN2_0" giriyorum. "SPVR, CarPlay ve AAP" ayarlarını "PRESENT" çekiyorum. Değişiklikleri kaydetmek için "SAVE" tıklıyorum. Sonra fotoğraflara dönüp, ON/OFF tuşuna uzun basarak restart ediyorum. Ama tekrar developer-side girip GEN2_0 baktığımda CarPlay ve APP ayarlarını "ABSENT" olarak görünüyor. Yani değişiklikleri kabul etmiyor.

"Akıllı Telefon Menüsü" ve "Akıllı Telefon Yardımı" geliyor, sıkıntı yok. "Akıllı Telefon Entegrasyonu" da geliyor. Ama "Cihaz Listesi"ne tıkladığımda boş geliyor. Kabloyla telefonu bağlasam da görmüyor.