KADJAR| R-Link | Developer Mode ekranına geçiş ve gizli özellikleri aktif etme

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Developer side ile embedded vr ayarına ulaşılamıyor maalesef.
Selamlar..developer side mode(gizli mod) da ekranım ters döndü ve çeviremedim ..aslında hingh tuşu a basmamla birlikte ekranım kapandı ve anca servisci bir arkadaşla açabilfik zarzor..prosodüre kalsa servis yeni multimedya takılmalı dedi 9000 liraya..bu şekilde ekranı açtı ama yan olarak açıldı düzeltemedik..gizli mod kısmında nerededir bu yan döndürme tecrübe eden varsa söyleyebilirmi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Gecmis olsun.Ekran ile alakalı ayarlardan düzeltilebiliyor olması lazım.Hangibtarafa döndü.Sayfanın ut tarafı sağda mı solda mı?

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.Gecmis olsun.Ekran ile alakalı ayarlardan düzeltilebiliyor olması lazım.Hangibtarafa döndü.Sayfanın ut tarafı sağda mı solda mı?

Teşekkür ederim.
Ekran sol tarafa döndü.

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisteki arkadaş elinde bulunan kartlarla tanımlama yapamadı.baya bi uğraştı.sağolsun kapalı ekranı açabilmeyi başardı..diğer türlü servis bir akbaba gibi hemen yeni multimedya takılması lazım açılmıyo dedi..multimedyacılarda hemen ekran kartı yanmış değişmesi lazım diye 1000 lira yapıştırıyo..allahtan arıza şahsım hatasıda ne olduğunu biliyorum yoksa serviste değişime kadar kafayı bozmuştum

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ekran ım sola döndüğü için kadraj kısmına sadece bir bölüm açılıyor ve ekrana sığmadığı içinde ekranı sağa sola kaydırmıyor..yani ayarların bir kısmını bi yerde görüyorum diğer kalan kısmı sola doğru döndüğünden kalan kısım yukarı tarafta kalıp kaymıyor ulaşılamıyor malesef.
Sanki bir arkadaş gizli modda yanlışlıkla ekran döndürme yaptığını sonra yine onu ayarladığını okumuştum ama bir türlü bulamıyorum ne yadığı ve sorununu nası çözdüğünü.aracım 2016 kadjar Icon manuel ..ekranı çok büyük olanlardan değil.

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
view.php
[/url][/IMG]
İnşallah resmi yükleme başarılıdır ilk defa attım.eğer resim atna başarılı olursa tıpkı ekranım bu şekilde

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.
Fotoğraf açıldı.Siz high tuşuna basınca ekran 8.7 inch ekran moduna girmiş.Bakayım düzeltebilecek bir menü varsa size yardımcı olurum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
view.php
[/url][/IMG]
İnşallah resmi yükleme başarılıdır ilk defa attım.eğer resim atna başarılı olursa tıpkı ekranım bu şekilde
Siz ekran bu sekilde iken developer side a giris yapabikiyor musunuz?

Son düzenleme:

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz ekran bu sekilde iken developer side a giris yapabikiyor musunuz?

Yapıyorum evet..kafamı az sola çevirip tamamen ekranla uyumlu hale geliyorum:eyv.gizli moda girmemde hiç sıkıntı yok .ayrıca ekranın döndürmeişlemi için ben hiçbir tuşa basmadım.
Gizli moda girdiğimde açılış ekranı hani Dragrv varya hdmı ye girmeden önce bastığımız dahaişk açıldığı sayfada (hıhg)..hemen yanındada (MID) tuşu var ben Mıd e bastım ekran bi kapandı açıldı bişi olmadı peşinden Hıgh e bastım kapanış o kapanış oldu..yani sadece bu tuşlara bastım..harici ekran ayarı tuşu falan basmadım

Sanver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
view.php
[/url][/IMG] üstteki hıgh tuşuydu en son bastığım