Kadjar Race Chip

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş

CaRviLLE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba hoşgeldiniz . Üyelerimiz bölümünden kendinizden ve aracınızdan bahseden bir konu açarsanız sizide tanımış oluruz .

Merhaba, hoş buldum bi yerlerde sorun var sanırım mesajımı çok zor gönderebildim bir de cevabınızı şans eseri gördüm bildirim gelmedi dyno testleri olan daha teknik bir video yapmayı planlıyorum geniş zamanda böylece yazılım yaptırmayı düşünen arkadaşlar daha net fikirler edinebilirler

Son düzenleme:

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, hoş buldum bi yerlerde sorun var sanırım mesajımı çok zor gönderebildim bir de cevabınızı şans eseri gördüm bildirim gelmedi dyno testleri olan daha teknik bir video yapmayı planlıyorum geniş zamanda böylece yazılım yaptırmayı düşünen arkadaşlara daha net fikirler edinebilirler
Kesinlikle çok iyi olur [emoji122]

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben 1.2 Captur uma EcuFast da 1 sene önce yaptırdım. 120 hp / 190 nm, 140 hp / 240 nm oldu denildi. Dyno ya hiç sokmadım. 15000 km yi geçti yaptıralı. Genelde de sakin kullanan biri olduğumdan pek bir fark gördüğümü söyleyemem. Bu arada, yazılımdan kısa bir zaman sonra lastikleri yenilemiştim fakat ebatlar 215/50/R17.

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CaRviLLE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, yeni video yayında soru ve yorumlarınızı youtube üzerinden yazarsanız daha çok kitleye ulaşır ve çözüme kavuşması o kadar kolay olur iyi seyirler :)

https://youtu.be/_zLqnBlVBAk

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada bu işlemi başarılı ve düzgün yapabilen yer önerebilirmisiniz 2015 1.5dci edc kadjar sahibiyim.