Kalorifer Peteği ısıtma sorunu yardım lütfen

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk derileri yıpranmış gibi görünüyor önler.Würth deri besleyici krem sür kardeşim pamuk gibi olsun çatlama filanda olmaz,olan çatlaklarda büyümez.

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk derileri yıpranmış gibi görünüyor önler.Würth deri besleyici krem sür kardeşim pamuk gibi olsun çatlama filanda olmaz,olan çatlaklarda büyümez.

Abi benim şuan tek sıkıntım o zaten arka koltuk güzel sıkıntı yok ama ön şöför koltuğunda yırtık var sırtlık kısmında. Ne yapmalıyım onun rengine uygun deri bulsak sökebilirmiyim abi koltuğun kılıfını.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Nedret sen radyatörü sökmüş adamsın koltuk kılıfı sana vız gelir ama nasıl yenisini takacan o sıkıntı işte.Her döşemecide de aynı deriden bulabilirmisin şüpheli,sen en iyisimi kremle gitsin şimdilik, yada iyi bir döşemeci bulursan bir göster belkide elinde aynı renk deri bulunabilir.

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar sorunu bugün itibariyle çözdüm sabah peteği otobüsten aldım geldi. Ve montajı yaptım sonuç mükemmel sıcaklığı sonuna getirince maşallah sauna gibi. Arkadaşlar ben pazarlıkla 60 tl ye aldım peteği emin olun tamirle uğraştığınıza değmez hem risklide Allah göstermesin uzun yoldasınız patladı kaçırdı yolda rezil olmaktansa yenisini takmak daha mantıklı bence. Komple takım halinde geldi.

LAGUNA2002

Nedret ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Nedret sen radyatörü sökmüş adamsın koltuk kılıfı sana vız gelir ama nasıl yenisini takacan o sıkıntı işte.Her döşemecide de aynı deriden bulabilirmisin şüpheli,sen en iyisimi kremle gitsin şimdilik, yada iyi bir döşemeci bulursan bir göster belkide elinde aynı renk deri bulunabilir.

Abi bu şöför koltuğunda binip inerken en çok sürtülen kısım varya kenar kısmı orası nerdeyse yok bide tam ortası yırtık. Resimlerini çekerim yarın paylaşırım daha net bi fikir olur o zaman. Çok kötü duruyor abi.

sescşmustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hem teşekkür ederim hemde eline sağlık kardeş.

gktg

Göktuğ EKİNCİ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba tüm renault ailesine. dün bende söktüm bu sayfadaki fotoğraflara bakarak. 6 dakikada petek elimdeydi. fotoğrafları paylaşan üyeden Allah razı olsun. 200 tl istiyorlardı sökmeye :)

özcan yangıl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm.peteği motorun ordanmı aldınız yoksa direksiyonun altından mı aldınız?

oskar12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalorifer petegi

slm.peteği motorun ordanmı aldınız yoksa direksiyonun altından mı aldınız?
selam arkadaşlar ben burda yeniyim. Benimde laguna 2 var 2006 model benimde kalorifer petegi kaciriyor. Yenisini istedim. Ustalar 250 tl değişme işciligini istiyorlar. Kendim değiştirmek istiyorum.ama altan mi yoksa göğüs sökülecekmi bana yardimci olurmusunuz

hasan7748

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şefim ellerine sağlık bende yakın zamanda yapacam bu işlemi 1996 model 2.0 rxe var bende de yalnız o malzemeci bana lazım nasıl ulaşırım ona Tunceli de aradığın hiçbir şey yok olanda iki kat fiyata. Canımızdan bezdik anlayacağın.