Kaporta Göçüğü Boyasız Düzelebilir mi?

F4R

aynalı_sazan
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustalik dedikleri bu olsa gerek. hem arabanin orjinalligini bozmuyorsunuz hemde daha az bir maliyete halloluyor. keske istanbul' da olsaydim. 1-2 ufak isim var onlari hallederdim. bursa' da ayni isi yapabilen bi yer var mi acaba.

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam olarak fatih'in neresindesiniz bi kaç ufak iş var arabada da :)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
astrayi cekicle duzelttiniz oldu boya kullanmadiniz dogrumu anladim ben... oyleyse mukemmel.. ellerinize saglik...

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme için çok teşekkürler.
Düzeltme yapılan yerde boyada çatlama, dökülme oluyormu, üstüne pasta cila filan uygulanıyormu kardeş. Selam verdin borçlu çıktın Melih:) sorularla bunalttık seni beyaa. :D

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerine sağlık babanızın..

memo_16

Bilgi Girilmemiş
çalışma gerçekten çok güzel elinize sağlık :) peki maliyeti nasıl yani bu işlemin fiyatı vakumdan daha mı ucuz, hiç bir şekilde boya işin içine girmiyor mu bide

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bravo. özellikle a3 o halden sonra çok iyi onarılmış. gelen araçlara da bakılacak olursa yapılan işe en güzel referans ;)aklıma takılan bir soru var; bu çekiçleme işlemi sonrası kaportaya paralel bakıldığında nokta nokta çekiç izleri görünmüyor mu?
Çarpığın şekline göre bazen bir iki yerinde ufak bir dalgalanmalar olabiliyor. Fakat yüzde yüz bir görünen bir çarpığı milimum sıfır hata ile yüzde 5 gibi yüzeysel farkedebiliyorsunuz. O da sizin bakış açınıza bağlı. Eğer hata ararsanız görebiliyorsunuz çünkü daha önceden çarpık olduğunu biliyorsunuz.
yapılan işler mükemmel, bölge oynandığı için hasar(boya) aleti ile bakıldığında belli edermi kendisini ?
Hayırlı kesinlikle boya görünmez. Çünkü orjinal boyası üzerinde işlem yapıyoruz. İşlemden sonra ile ufak pasta yaparak izleride yok etmeye çalışıyoruz.
Ellerinize sağlık. işçilik mükemmel.. hayırlı işler..
Teşekkürler.
ustalik dedikleri bu olsa gerek. hem arabanin orjinalligini bozmuyorsunuz hemde daha az bir maliyete halloluyor. keske istanbul' da olsaydim. 1-2 ufak isim var onlari hallederdim. bursa' da ayni isi yapabilen bi yer var mi acaba.
Zonguldaktan bir abim gelecek değişik bir çarpığı var orda yaptırcak yer bulamamış. Eğer yolunuz düşerse yardımcı oluruz. Çarpğıa göre bazen fiyat tuzlu olabiliyor :)
tam olarak fatih'in neresindesiniz bi kaç ufak iş var arabada da :)
Kemerdibinde surlarda küçük sanayi var orada dükkanımız.
astrayi cekicle duzelttiniz oldu boya kullanmadiniz dogrumu anladim ben... oyleyse mukemmel.. ellerinize saglik...
Evet çarpığın boyasını bozmadan çekiçle düzelttik. Teşekkürler.
Bilgilendirme için çok teşekkürler. Düzeltme yapılan yerde boyada çatlama, dökülme oluyormu, üstüne pasta cila filan uygulanıyormu kardeş. Selam verdin borçlu çıktın Melih:) sorularla bunalttık seni beyaa. :D
Gene çarpığa bağlı bu. Boya dökülmesi değil ama boya çatlağı olabiliyor. Boya çatlağı da sadece kordonlarda falan çıkıyor. Onu da arabaya uygun renkte rutuş boyası ile hallediyoruz. İş bitiminde sanki oraya taş gelmişte rutuşlanmış gibi duruyor. Estagfurullah yardımcı olmak isterim :)
Ellerine sağlık babanızın..
Teşekkürler :)
çalışma gerçekten çok güzel elinize sağlık :) peki maliyeti nasıl yani bu işlemin fiyatı vakumdan daha mı ucuz, hiç bir şekilde boya işin içine girmiyor mu bide
Vakum fiyatlarını bilmiyorum. Ama vakum ile çekiç arasında dağlar kadar fark var. Vakum şu gördüğünüz çarpıkları bu şekilde yapamaz. Fiyatlar genelde çarpığa bağlı oluyor. Elimizden geldiğince uygun fiyat vermeye çalışıyoruz ama takdir edersiniz ki bir sanat işi bu. Bilek meselesi, o yüzden tek bir fiyat biçemiyoruz. :)

memo_16

Bilgi Girilmemiş
peki, teşekkürler bizi aydınlattığınız için :D

34flash94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haftaya maaşı alınca daha detaylı görüşüp meşgul edebilirim sizi :)