Kasislerden geçerken gelen ses ?

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen benimkide öyle direksiyon kutusu değişti ses şimdilik azaldı ama belli artacak... garip gıcırtı sesleride cabası araba daha 8000 de 50000 olduğunda arabada durulmaz sanırım bu seslerle...
servisteki müşteri temsilcisi de ayrı bir dert bursada bana memnun değilsen 2. ele ver farkını verip yenisini al sorunsuz olanını dedi bende dalgamı geçiyorsun neden 3 -5 bin vereyim üstüne sen sıfırını ver sonuçta bu sorunlar hep vardı ben yapmadım sorunşu araç verdiniz dedim birde orada kavga ettik artık sallamıyorlar bile insanları resmen

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
servisteki müşteri temsilcisi de ayrı bir dert bursada bana memnun değilsen 2. ele ver farkını verip yenisini al sorunsuz olanını dedi bende dalgamı geçiyorsun neden 3 -5 bin vereyim üstüne sen sıfırını ver sonuçta bu sorunlar hep vardı ben yapmadım sorunşu araç verdiniz dedim birde orada kavga ettik artık sallamıyorlar bile insanları resmen
MAİS genel Müdürlüğü ara veya mym@renault.com.tr adresine mail at kardeşim,müşteri temsilcisinin sana davranışını ve söylediklerini aynen ilet...

• Beğen
Tepkiler: karizma_1612

summan11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soğuk havalarda, kasislerden gelen gıcıtrı sesi için aracın "viraj demiri lastiklerinin" değiştirilmesini iste arkadaşım..Bende de vardı aynı ses..Servisin o sesi duymasına gerek kalmadan benim beyanımla değiştirildi..Artık o gıcırtı sesi yok.

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault 9 a göre oldukça az ses

haldun fuat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracımda da soğuklarda özellikle sabah ilk kullanışta ön takımdan gıcırtı geliyor Kastamonu daki servisi aradım viraj demir lastiğindendir getirin değiştirelim dediler haftaya gideceğim

haldun fuat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracımda da soğuklarda özellikle sabah ilk kullanışta ön takımdan gıcırtı geliyor Kastamonu daki servisi aradım viraj demir lastiğindendir getirin değiştirelim dediler haftaya gideceğim

ufuk-tas

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clioda o sesler standart oldu artık

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault 9 a göre oldukça az ses

Sizin arabayı bilmem ama Benim Renault 11 , babamın MEGANEII sinden daha sessiz alt takım konusunda .
MEGANE bakımlı , diğerini aldık biniyoruz bakım yaptırmadık :D

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MAİS genel Müdürlüğü ara veya mym@renault.com.tr adresine mail at kardeşim,müşteri temsilcisinin sana davranışını ve söylediklerini aynen ilet...

aradım benle görüşmedi bende müşteri hizmetlerine söyledim dediklerini ama söylerler mi bilmiyorum beni pek sallamadılar sanki gibi geldi ama sürekli Renault şikayet kısmından yazıyorum arayan olmadı daha verdiğin linkten beceremedim nasıl yapıcam ?