Kasislerden geçerken gelen ses ?

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten sinir bozucu bir durum.. özellikle arkadaşın bir mesajında dediği gibi, "evet biraz titizim ama onun dışında ben bu tür ses yada sorunları duymak isteseydim 2. el alırdım haksız mıyım sizce?" insan arabadan soğur, ben kesin satardım herhalde.. umarım en kısa zamanda sorununuzu çözerler..
teşekkürler umarım her kezinki çözülür ama satmayı çok düşündüm bu arabayı ala bilmek için aylık 1300tl ödüyorum ve daha 30 ya var oka dar zarar etmeye gözüm yemedi

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana bursa mais öyle bir davara nıyor ki sanki benim bir tek sorunum varda bu kadar uğraş tırıyorum gibi başka aynı sorundan yok mu diyorum yok diyorlar hep benimde saymadım ama belki 10 olmuştur ama ben sürekli müşteri hizmetlerine şikayet bıraktım her konu için beni dosya açıp çağırdılar
arkadaşım bursa maisde aracım iki gün kalacağı için ikame araç istemiştim vermemistiler. aracımı bırakmadım genel merkeze tasidim olayi. 10 gün mail telefon . sonunda genel merkezden aradilar araci aldim. yani hakkimi alana kadar bayaa ugrastim.

ilhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
on takim sesi, gösterge paneli sesi , bagaj kapagi sesi, 100 ü gecince yolda hafif dans etmesi, surucu koltuk basliginden ses gelmesi, twiter yerlerinden gelen ses.. yani anlayacagin Refleks Surround hakkını veriyor :)) 2010 lastikler de cabası :)))

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
on takim sesi, gösterge paneli sesi , bagaj kapagi sesi, 100 ü gecince yolda hafif dans etmesi, surucu koltuk basliginden ses gelmesi, twiter yerlerinden gelen ses.. yani anlayacagin Refleks Surround hakkını veriyor :)) 2010 lastikler de cabası :)))
senin arabanında benimkinden kalır yanı yokmuş benden koltuk kafalığından ses gelmiyor çünkü söktüm tv özellikli taktım oraya belki oda gelirdi :cool:

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de kasislerden geçerken bir sürtme sesi oluyordu hatta ilk duydugumda arabanın altını sürttüm sanıp inip inceledim ama yetkili servise götürdüğümde ustayla kısa bir test sürüşüne çıktık hemen ve problemin ön viraj çubuk lastiklerinde olduğunu söyledi ve parça siparişini yaptılar hemen. bugunde sabahta gelen parçaların takılması için servise bıraktım şimdi almaya gideceğim arabayı. Ses kesildi mi göreceğiz :)

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende de kasislerden geçerken bir sürtme sesi oluyordu hatta ilk duydugumda arabanın altını sürttüm sanıp inip inceledim ama yetkili servise götürdüğümde ustayla kısa bir test sürüşüne çıktık hemen ve problemin ön viraj çubuk lastiklerinde olduğunu söyledi ve parça siparişini yaptılar hemen. bugunde sabahta gelen parçaların takılması için servise bıraktım şimdi almaya gideceğim arabayı. Ses kesildi mi göreceğiz :)

bana da parça siparişi veriyorum dediler 5 gün oldu sizinki kaç günde geldi

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Verdiğim link değil mail adresi,şikayetini yazıp en altına Ebru YENİÇERİ'nin Dikkatine diye ekle kardeşim...

bugun aradılar ilgileneceğiz dediler bakalım ebru yeni çeri adını nerden buldunuz dediler bende tanığım çalışıyor üretimde o söylemişti dedim

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana da parça siparişi veriyorum dediler 5 gün oldu sizinki kaç günde geldi

bu akşam aldım aracı eve gelene kadar hiç bir ses yapmadı gayet normaldi ama bir de sabah soğuk yedikten sonra deneyeceğim net sonuç o zaman anlaşılır. bekleme ise 20 gün civarıydı neredeyse, iyileştirilmiş parçayı taktılar bakalım garantiden değişti 157TL civarı masraf şu an sorunsuz ama dediğim gibi bir de sabah deneyeceğim ve netleştireceğim ses var mı yok mu :D

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu akşam aldım aracı eve gelene kadar hiç bir ses yapmadı gayet normaldi ama bir de sabah soğuk yedikten sonra deneyeceğim net sonuç o zaman anlaşılır. bekleme ise 20 gün civarıydı neredeyse, iyileştirilmiş parçayı taktılar bakalım garantiden değişti 157TL civarı masraf şu an sorunsuz ama dediğim gibi bir de sabah deneyeceğim ve netleştireceğim ses var mı yok mu :D

tamam teşekkürler sizden müsait olursanız mesaj bekliyorum bende

joker_y

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Neziroğlunda mı yaptırdınız uygulamayı ? Bende bir randevu alayım o zaman 20 günde geliyorsa parça