Kasislerden geçerken gelen ses ?

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soÄŸuk havalarda, kasislerden gelen gıcıtrı sesi için aracın "viraj demiri lastiklerinin" deÄŸiÅŸtirilmesini iste arkadaşım..Bende de vardı aynı ses..Servisin o sesi duymasına gerek kalmadan benim beyanımla deÄŸiÅŸtirildi..Artık o gıcırtı sesi yok.
bugun videoyu izlettim orta viraj demiri lastiklerini değiştireceğiz dedi ama önce nedense müşteri temsilcisin le konuşması gerekmiş umarım yokuşa yatmazlar sonunda sorunu buldular sizinkiyle aynı umarım benimki de değişir ve düzelir pazartesi yada salı ararız dedi görüşüp müşteri temsilcisiyle

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soÄŸuk havalarda, kasislerden gelen gıcıtrı sesi için aracın "viraj demiri lastiklerinin" deÄŸiÅŸtirilmesini iste arkadaşım..Bende de vardı aynı ses..Servisin o sesi duymasına gerek kalmadan benim beyanımla deÄŸiÅŸtirildi..Artık o gıcırtı sesi yok.
bende tavan lambasından ses var diye 3 kez işlem yapıldı artık yapmayın işlem olmuyor işte değiştirin yenisiyle dedim müşteri temsilcisi sizin isteğinizle olmaz biz gerek görürsek yaparız dedi yine ses var değişmedi yani ne yazdıysa artık müşteri hizmetlerinede sizinle ilgilenmişler neden daha şikayetçisiniz der gibi konuştu bende video çekip koydum onlara da gönderdim görün arabanızı ne sesler var dedim arayan yok hala

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
aradım benle görüşmedi bende müşteri hizmetlerine söyledim dediklerini ama söylerler mi bilmiyorum beni pek sallamadılar sanki gibi geldi ama sürekli Renault şikayet kısmından yazıyorum arayan olmadı daha verdiğin linkten beceremedim nasıl yapıcam ?
Verdiğim link değil mail adresi,şikayetini yazıp en altına Ebru YENİÇERİ'nin Dikkatine diye ekle kardeşim...

• Beğen
Tepkiler: karizma_1612

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok rahatsız ses ön takımdaki bizde kangooyu yeni aldığımızın 3 .ayında amatsör takozları değişmişti buda takoz olabilir geçmiş olsun

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar ben bursa dan yazıyorum servis bıktı artık benden açıkçası bende onlardan

kapı gıcırtı sesi
tavan lambası gıcırtı sesi
ön gösterge gıcırtı sesi
teyp bölesi gıcırtı sesi
arka bagaj sesi
direksiyon kutusu sesi
rüzgar sesi
şimdide kasislerden geçerken bu ses geliyor ama servise gibinde nedense ses bazen gelmiyor sanki sabahları soğukta daha çok geliyor gibi geldi daha çok sabah duyuyorum çünkü

aynı sesi duyan yada benzer ses duyan arkadaşlar yardımcı olursa başka servise gideceğim yardımlarınızı bekliyorum

http://www.youtube.com/watch?v=xOFRaVV7KSA
bursa mais e 9 ayda 8 defa aracı garanti kapsamında götürdüm ve 9. randevu için parça siparişi verildi. ayda bir servise arac götürmekten bende bıktım

yafes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun videoyu izlettim orta viraj demiri lastiklerini değiştireceğiz dedi ama önce nedense müşteri temsilcisin le konuşması gerekmiş umarım yokuşa yatmazlar sonunda sorunu buldular sizinkiyle aynı umarım benimki de değişir ve düzelir pazartesi yada salı ararız dedi görüşüp müşteri temsilcisiyle
aynı sorundan servise gitmiştim. yağlama yaptılar sorun cözüldü dediler. havalar sogudu ses yine gelmeye basladı. gecen ay viraj denge demiri ile ilgili parça değiştiler. ses yok su an

escaba_tr

İsmail İNAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten sinir bozucu bir durum.. özellikle arkadaşın bir mesajında dediği gibi, "evet biraz titizim ama onun dışında ben bu tür ses yada sorunları duymak isteseydim 2. el alırdım haksız mıyım sizce?" insan arabadan soğur, ben kesin satardım herhalde.. umarım en kısa zamanda sorununuzu çözerler..

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursa mais e 9 ayda 8 defa aracı garanti kapsamında götürdüm ve 9. randevu için parça sipariÅŸi verildi. ayda bir servise arac götürmekten bende bıktım

bana bursa mais öyle bir davara nıyor ki sanki benim bir tek sorunum varda bu kadar uğraş tırıyorum gibi başka aynı sorundan yok mu diyorum yok diyorlar hep benimde saymadım ama belki 10 olmuştur ama ben sürekli müşteri hizmetlerine şikayet bıraktım her konu için beni dosya açıp çağırdılar

karizma_1612

Hüseyin ULUDAĞ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorundan servise gitmiÅŸtim. yaÄŸlama yaptılar sorun cözüldü dediler. havalar sogudu ses yine gelmeye basladı. gecen ay viraj denge demiri ile ilgili parça deÄŸiÅŸtiler. ses yok su an

bana da bursa daki yaşar usta videoyu izletince tamam o ses orta viraj demiri dedi pazartesi ararım konuşup seni dedi ses çıkmadı ama bugün kimseden