Kasisten geçerken gelen sesi hiçbir servis görevlisi duyamıyor!!

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok garip. Başka servislere gitmeyi deneyin bence soğumaktansa. Ankara Neziroğlunda gıcırtı sesi geliyor dedim teste bile çıkarmadılar aracı parça siparişi verildi.
abi senin dediğin gibi olan birçok kişi var, hatta benim direksiyon kutusuda aynen seninki gibi değişti sağolsunlar 100mt sürdük değişecek dendi geldi itinalı bir çalışmayla değiştirildi. Lakin bu gıcırtı ilk servise verdiğimdede bu sonuncu 4. kez olacak çözülemiyor çünkü ustalar o gıcırtıyı duyamıyor:S

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımın periyodik bakımı, üretim hatalı parçaların değişimi titizlikle dün tamamlandı.Ancak sabahları ve araç soğuk durumdayken, yola hız kestirmek için yapılan kasislerden geçerken gelen gıcırtı sesi (bariz viraj demirleri veya körükten geliyor) ne hikmetse servis elemanları tarafından duyulmuyor ki kendim isteyerek arabamı da almadım servisten ki sabah soğuk halde test etsinler diye... Ben arabadan soğuyacak kadar duyuyorum, arabadan hiiç anlamayan kız arkadaşım "yavaş git bişeyler kopuyor" diyor ama 2dir servis ustaları duymuyor. başında da duramıyoruz aracın ki duyurayım soğudum iyice bu işten satıyorum aracımı. pişmanlık evet emin oldum artık...
Ultra Cotech Oktay abiye bi uğra derim...

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi bizde öyleyiz o kadar kötü anımız olmasına rağmen bir türlü vaz geçemiyoruz bizim sülale renocu.Bizim sülalede renault u kullanmayan göremessin illa herkes zamanında bir tane renault almıştır hala alanlarda var.

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu bende yaşıyorun hem direksiyon kutusu hemde o gıcırtı sesini malesef ustalar duyamıyor.

İstanbulda avrupa yakasında bu işi bilen bir ustanın oldugu servis varmıdır?

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir cotech abim var onunla konuştu viraj demir aksI yağlanarak veya değişimle çözüIür dedi başka servise başvuracağım,.. gerçekten üzücü bu basit işlemin bile yapılamaması...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir cotech abim var onunla konuştu viraj demir aksI yağlanarak veya değişimle çözüIür dedi başka servise başvuracağım,.. gerçekten üzücü bu basit işlemin bile yapılamaması...
sana bir meg 3 gider yalın abiiii :) inşallah çözülür sorunun biz sattık 3 ay oldu gittik aldık bir meg 3 kafamız rahat biraz daha.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sana bir meg 3 gider yalın abiiii :) inşallah çözülür sorunun biz sattık 3 ay oldu gittik aldık bir meg 3 kafamız rahat biraz daha.
abi varya captura diş bilemiştim 2. alternatif megane 3 dü amann amannn 150.000km de slk alıcam idda ediyorum 8.000 km deki cliodan daha diridir son servis işi kabus hayal kırıklığı... BU kadar sevdiğim severek aldığım severek baktığım arabamdan bu şekilde soğumamalıydım...

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi varya captura diş bilemiştim 2. alternatif megane 3 dü amann amannn 150.000km de slk alıcam idda ediyorum 8.000 km deki cliodan daha diridir son servis işi kabus hayal kırıklığı... BU kadar sevdiğim severek aldığım severek baktığım arabamdan bu şekilde soğumamalıydım...
abi 35 36 milyar veriyorsun soguma hemen böyle ya bir servis yüzünden. problem su ki bizler çıkar çıkmaz aldık arabayı bu sorunlar o yüzden biraz daha oturmustur şimdi arac diye tahmin ediyorum.