Kasisten geçerken gelen sesi hiçbir servis görevlisi duyamıyor!!

miya10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sesi bende bir kez duydum. Havalar soğumaya başladı sıklıkla tekrar edecektir.Ben ben bir kasis üzerinden geçerken video çekip servise o şekilde gitmeyi düşünüyorum.Yoksa adamlar bir şey yok deyip çıkıyorlar işin içinden.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sesi bende bir kez duydum. Havalar soğumaya başladı sıklıkla tekrar edecektir.Ben ben bir kasis üzerinden geçerken video çekip servise o şekilde gitmeyi düşünüyorum.Yoksa adamlar bir şey yok deyip çıkıyorlar işin içinden.
aynen öyle size tavsiyem benim gibi zaman sıkıntınız yoksa başında durup gerekiyosa siz kullanırken ustaya duyurun... ben mesaim gereği 7den sonra güvenlik görevlisinden teslim aldım aracımı...

masaladam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorunu yaklaşık 1 aydır bende yaşıyorum , evimle servis arası yarım saatten fazla bu zamana kadar ısınıyor ses falan kalmıyor zaten, bu şekilde servise gitsem teste çıkalım diyecekler sonucunda da biz birşey duyamadık deyip gönderecekler , bu cevapları almaktansa sinir bozucuda olsa bir müddet katlanıyorum . Ama ne zamana kadar sabır edilir , tartışılır tabi. . Arabayı aldığımın 2. ayındada bagajdan tıkırtılar geliyordu Allah tan onu duyup çözdüler , şimdi ki sorunum bir o ön taraftan gelen ses birde sağ ön yolcu koltuğundan gelen tıkırtılar.Böyle sorunlar yüzünden insan aracından soğuyor. Ne yapıcaz bu araçlarla bilmiyorum ...

Cenktrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisden servise degisiyor. Ben gittim servise hic teste cikmadik. Dunde parca geldi degisim yapildi. Bugun sabah 3dereceydi hava hic ses gelmedi.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisden servise degisiyor. Ben gittim servise hic teste cikmadik. Dunde parca geldi degisim yapildi. Bugun sabah 3dereceydi hava hic ses gelmedi.

Hangi parcalar degisti acaba ?

iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

CanSAYGI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bende de var havalar soğuyunca ortaya çıktı. Arabanın aksamları ısınınca yani en fazla 5 dk. sonra ses mes kalmıyor. İlk duyduğumda dedim ön tamponu bıraktım heralde halbuki çok ta yavaş geçmiştim indim baktım altına yattım hiç bir şey yok. 2 gün üst üste olunca anladım problemi. Pazartesi servis yolu göründü.

Cenktrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi parcalar degisti acaba ?

Viraj demir lastigi degisti. Sag emniyet kemerinin tokasi tersti o degisti. Bide arac enjeksiyonlari kontrol ettir, egsoz emisyon olctur diye uyari vermisti. Onunda nedeni uzun sure motoru surekli soguk kullanmaktanmis. Partikul filtresinden uyari veriyormus.

Parca degisimi ile ilgili fatura vermediler. Garantiden hallettik dediler.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bende de var havalar soğuyunca ortaya çıktı. Arabanın aksamları ısınınca yani en fazla 5 dk. sonra ses mes kalmıyor. İlk duyduğumda dedim ön tamponu bıraktım heralde halbuki çok ta yavaş geçmiştim indim baktım altına yattım hiç bir şey yok. 2 gün üst üste olunca anladım problemi. Pazartesi servis yolu göründü.
ben bu konuyla alakalı bir tiyo aldım arkadaşlar 15cm ve üzeri kasislerde tam tekerlek üstüne gelince az gaz verin o zaman ses geliyor. viraj demir askı rotları değişmi talep ediyoruz demeliymişiz...

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bugun seslerden dolayi servise gidecegim Samsun'da ayrica ilk 6 ay navigasyon guncelleme ucretsiz demislerdi onu da halledecegim gitmisken..

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bugun seslerden dolayi servise gidecegim Samsun'da ayrica ilk 6 ay navigasyon guncelleme ucretsiz demislerdi onu da halledecegim gitmisken..
samsunluysanız hemşeriyiz:) Abi viraj demir askı rotlarından ses var yağlama değil değişim istiyorum de, nav güncellemesimi emin değilim ama sistem güncellemesi yapılıyor bende biliyorum. Yarın sabah nasipse bende servise uğrayacağım.