Kasisten geçerken gelen sesi hiçbir servis görevlisi duyamıyor!!

TC Adil Şener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az once renault servisden Ali Bey aradi ve asagidaki parcalarin degistigini yarin 10:30-11:00 gibi teslim edilecegini bildirdi.
1. Viraj Demir Lastikleri degismis.
2. Direksiyon Kutusu degismis.
3. Kelebek camlarin fitili degismis.
4. Genel kontrolleri yapilmis yaglari sulari navigasyonu ben guncelleyecekmisim.

Araci teslim aldiktan sonra tekrar yazacagim..
Deneme sürüşü yaptılar mı.Çünkü bu ses sabah araba soğukken yapıyor.Oraya gittiğimde büyük ihtimal yapmayacak.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gelişmeler olumlu. Hayırlısı... :eyv

deathrider

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu yaşayan var mı bilmiyorum ama arkadan gelen o iğrenç ses ön taraftan da gelmeye başladı..
Arka için sipariş vermişlerdi..
1 ay oldu hala bekliyorum..
Ön taraftan aynı sesi duyan var mıı??

CanSAYGI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Salı günü servise gittiğimde servis yetkilisi evet sorunu biliyoruz bugün gelen 4. kişisiniz dedi. Ama henüz iyileştirilmiş bir şey gelmedi dedi. Dedim Viraj demir lastiklerinden kaynaklanıyormuş ve bunu bir çok servis değişimini yapmış ve olumlu sonuç alınmış dedim. Kal geldi o anda adama abi ee tamam o zaman randevu al bakarız dedi. Yarın öğlenden sonra gidicem [MENTION=23283]teacher1977[/MENTION] yazığı gibi eline kağıdı vereyim diyorum. İnşallah değişimi yaparlar...

omerf

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar sizden bir ricam var bu konuda bilgi sahibi sesi duyamayan becereksiz servis elemanlarının olmadığı bir yetkili bayii varmıdır?

En son çetaş'a gittim hala sesi duyamıyorlar. Kulakları duymuyor herhalde bu adamların.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Bugün Servise Gitdimn Aynı Sorun Bendede Vardı Kasisden Geçerken Ve Direksiyonu Sağa Sola Çevirirken Gelen Ses Tabi Soğuk Havalarda Der Demez Sağolsun Beni Aracı Tanıyan Usta Hemen Dediki Viraj Ön Demir Lastiklerinden Dedi 10 Tane Sipariş Verdik Dedi Gelince Arıcaz Dedi Cam Rüzgar Sesi İçinde Görmedim Ama Fitilin Orda İçeriye Bi Bant Çektiklerini Söylediler Henüz Deneme Fırsatım Olmadı Bagaj Kilidinden Gelen Ses İçinde Ayar Yaptılar.Ön Sağ Kapı İle Çamurluk Arası Açıklık Vardı Ona Bişe Yapamadılar Yaparsak Eğer İçeri Rüzgar Sesi Alır Dediler.Fabrikasyon Hatasıymış Aynı Şekilde Kaputumdada Var Onada Öle Dediler Bakalım Bir Dahakisine Daha Müsayit Zamanlarında Gidicem O Zaman Taferruatlı Konuşucam Fabrikasyon Hatasıysa Ne Yapılabilinir Diye.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı dün servisten aldım. yaklaşık 30km kadar 130km/h lere kadar çıkardım gram rüzgar sesi gelmedi maşallah. Ön düzeneği ben değiştirdiler sanmıştım ancak sadece açıp fazla sıkılmış cıvatalar gevşetilip ayar yapılmış. o gıcırtı sesleri sol tekerlekte bitmiş ancak sağ tekerlekte azalmış olarak devam ediyor. Onu geniş bir vakitte gel söküp tekrar bakarız dedi 1 ay kadar sonra bi giderim. Uzun lafın kısası dün clio 4 ü yeni bayiden sıfır almışım gibi oldu maşallah düz yolda otobüsler gibi sessizleşti. İnşallah tüm sıkıntı yaşayanların sorunu çözülür insanların maaduriyeti giderilir. Servisinize çok dikkat etmenizi öneririm çünkü git gel git gele dönüyor zamanla iş...

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı dün servisten aldım. yaklaşık 30km kadar 130km/h lere kadar çıkardım gram rüzgar sesi gelmedi maşallah. Ön düzeneği ben değiştirdiler sanmıştım ancak sadece açıp fazla sıkılmış cıvatalar gevşetilip ayar yapılmış. o gıcırtı sesleri sol tekerlekte bitmiş ancak sağ tekerlekte azalmış olarak devam ediyor. Onu geniş bir vakitte gel söküp tekrar bakarız dedi 1 ay kadar sonra bi giderim. Uzun lafın kısası dün clio 4 ü yeni bayiden sıfır almışım gibi oldu maşallah düz yolda otobüsler gibi sessizleşti. İnşallah tüm sıkıntı yaşayanların sorunu çözülür insanların maaduriyeti giderilir. Servisinize çok dikkat etmenizi öneririm çünkü git gel git gele dönüyor zamanla iş...
kendi yazdığımı paylaştıkdan sonra okuyunca baya maşşallah inşallah kullandığımı farkettim; renault marka imajını betimler biçimde:) serviste toplam 599tl lik malzeme kullanılmış bu arada sadece sol ön kapı cam fitili 190tl bilginize...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0 km arac aldik servisten cikamiyoruz

Ben artik biktim hergun yeni bir ariza ve sesten

Dun zaten maise yine mail yazdim bakalim ne olucak

Iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0 km arac aldik servisten cikamiyoruz

Ben artik biktim hergun yeni bir ariza ve sesten

Dun zaten maise yine mail yazdim bakalim ne olucak

Iconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gonderildi

abi ben ruh hastasıyım gaalibden sesler duyuyorum ön düzenden 4 kere gittim duymadılar, sen ruh hastasısın ya kendin soyuyosun plastik üzeri cacık krom kaplamayı tamamen saçmalık...Dediğin gibi can sıkıcılığı geçti artık bende kız arkadaşım fransızca okuyor yazıyı döşeyip fransaya göndericem. bir daha zor kazanırlar para benden.