Kasisten geçerken gelen sesi hiçbir servis görevlisi duyamıyor!!

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio araçlarda ön takımdan soğuk havalarda ses gelmesi klasik galiba :) clio 3 kullanıyorum yazın tık çıkmayan bakımlı arabada kışın hava soğudumu sağ ön tekerden lokurtu lakırtı eksik olmuyor kasiste çukurda :soru

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu gün yeni birşey daha keşfettim servise sol dikiz aynası ses sorunu içinde ilgilenin demiştim onlarda bana kapı ayarları yapıldı demişti lakin bu gün yıkarken camın aralık kaldığını tam kapanmadığını ve içeriye su sızdırdığını gördüm kötü bir şaka gibi... Servis değişecek başka yol yok...

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
samsunluysanız hemşeriyiz:) Abi viraj demir askı rotlarından ses var yağlama değil değişim istiyorum de, nav güncellemesimi emin değilim ama sistem güncellemesi yapılıyor bende biliyorum. Yarın sabah nasipse bende servise uğrayacağım.

Servise ugradiniz mi hocam? Ben de isten gucten kafami kaldirip gidemedim insallah kismetse yarin sabah ugrayacagim randevu aldim..:)

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabah biraktim simdi ofise geldim hocam benden haric 2 adet beyaz clio 4 vardi sanirim biri sizin plaka 716 mi 820 mi ? :)
ahaha abi ben Antalyada ikamet ediyorum ama memleketim Samsun:D Bende bıraktım adamlar test sürüşü bile yapmadılar komple viraj denge demiri askı körükleri değiştirip yeniden ayarlayacaklar. İşin daha komiği sol dikiz aynasından ses geliyor dedim; komple söktüler altlarına özel yapışkanlı bant taktılar , fitilin oradaki plastiği diğer servis tırnağını kırmış onuda değiştirdiler, sürücü kapısının fitili hatalı diye komple tüm lastiği çöpe atıp yenisini taktılar. Servis var servis var müşteriyi germenin vaktini çalmanın arabasından soğutmanın ne anlamı var demek ki oluyomuş..

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahaha abi ben Antalyada ikamet ediyorum ama memleketim Samsun:D Bende bıraktım adamlar test sürüşü bile yapmadılar komple viraj denge demiri askı körükleri değiştirip yeniden ayarlayacaklar. İşin daha komiği sol dikiz aynasından ses geliyor dedim; komple söktüler altlarına özel yapışkanlı bant taktılar , fitilin oradaki plastiği diğer servis tırnağını kırmış onuda değiştirdiler, sürücü kapısının fitili hatalı diye komple tüm lastiği çöpe atıp yenisini taktılar. Servis var servis var müşteriyi germenin vaktini çalmanın arabasından soğutmanın ne anlamı var demek ki oluyomuş..

Ben sizi Samsun'da sandim..;) Benimkini de test surusu yapmadilar aldilar bakalim gelismeleri size gun icinde bildirecegiz dediler..
Gelismeler geldikce ben de buradan yazacagim..:)

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sizi Samsun'da sandim..;) Benimkini de test surusu yapmadilar aldilar bakalim gelismeleri size gun icinde bildirecegiz dediler..
Gelismeler geldikce ben de buradan yazacagim..:)
aynı şekilde banada bildireceğiz dediler bende paylaşırım:)

TC Adil Şener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı şekilde banada bildireceğiz dediler bende paylaşırım:)
dostum ben de samsunluyum.Pazartesi gününe randevu aldım.Aynı sorun bende de var.3-4 gündür sabahları kasislerden geçerken arka taraftan iğrenç bir gıcırdama geliyor.Lakin ısınınca yapmıyor.Benim tereddütüm denemeye çıkınca büyük ihtimal yapmayacak.Sonra demesinler sizin arabanızda sorun yok.
Sizin arabaya nasıl bir işlem yaptılar.Deneme sürüşü yaptılar mı?

4Marilyn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
jzhi.png

15 dakika once ben servisi ararken cebimden servis beni aradi. Servisteki Ali Bey viraj demir lastigi, direksiyon kutusu, kelebek cam fitili degistigini ve genel olarak yaglarin suyun kontrol edildigini bildirdi. Yarin 10:30 / 11:00 gibi aracimi teslim alacagim. Teslim aldiktan sonra gelismeleri ve izlenimlerimi bildirecegim.

Son düzenleme: