SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
:)):):):):)

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada bende İzmir de aracı kullanıyorum

Groupoma sitesine bakar iseniz bütün yetkili servisler ile anlaşması vardır.

Bilginize

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aracımı sivastan aldım. Kasko fiyatlarında da en uygun fiyatı bayi verdi. Oflazlar kaskoyu Axa oyaktan 1026 TL ye yapmıslardı. Bence bayiye de sorun. Eğer oflazlardan aldıysanız fiyatı referans göstererek düşürebilirsiniz.

aynı yerden almışız siz ne zaman sordurdunuz bu fiyatı. bana 1350 dedi oflazlar. ilk defa kasko yapılıo birde yaş 24 ondan mı bu fiyat

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aracımı sivastan aldım. Kasko fiyatlarında da en uygun fiyatı bayi verdi. Oflazlar kaskoyu Axa oyaktan 1026 TL ye yapmıslardı. Bence bayiye de sorun. Eğer oflazlardan aldıysanız fiyatı referans göstererek düşürebilirsiniz.

Bu arada bende İzmir de aracı kullanıyorum

Groupoma sitesine bakar iseniz bütün yetkili servisler ile anlaşması vardır.

Bilginize
evet şimdi baktım bende anlaşması varmış. ama artısı nedir eksisi nedir kestidemedim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Groupoma sigorta hasar ödemelerinde sıkıntı yaratabiliyor,biraz elleri ağır...

SLAYMUTLU

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Axa ve HDi her hangi bir olay sonrasında ücreti en çabuk ödeyen şirketler olarak biliyorum. Ama siz yinede çevrenizde ki yakınlarınıza sorun derim. Çünkü kişiye göre değişiyor nerdeyse sigorta şirketleride.qw
kasko yaptırdığonız yerde tanıdık olmasının fiyatta değil belki ama sonraki sureçte yardımı olur mu ki

DyNaStY

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı yerden almışız siz ne zaman sordurdunuz bu fiyatı. bana 1350 dedi oflazlar. ilk defa kasko yapılıo birde yaş 24 ondan mı bu fiyat

Ben Kasım ayında aldım aracımı o zaman yaptırmıstım. Benimde ilk kaskomdu ondan kaynaklanacağını sanmam fakat yaş etkili olabilir. Birde tanıdık bir yerden alırsanız fiyattada faydası olur. Ben kaskoyu yaptırdıktan sonra sigortacı bir arkadaşım aynı kaskoyu 900 tl ye yapabileceğini söylediğinde yıkılmıştım :eek:

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kasko yaptırdığonız yerde tanıdık olmasının fiyatta değil belki ama sonraki sureçte yardımı olur mu ki

Sigortanızı yaptıktan sonra sizi tanımıyorlar bile. Onun için sonrasında bir şey beklememelisiniz.qw Ama en güvenilen sigorta şirketine yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır. ıslık

Sizden sonra biraz araştırma yaptımda, sigorta şirketleri artık paranın tamamını ödememek için ellerinden geleni yapıyorlarmış. Sizde biraz araştırın isterseniz.12 3

on-cey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz önce bayiden geldim axa trafik sigortam - 280 tl / ak sigorta kasko 1075 tl / axa trafik kasko 1275 tl seçim senin dediler ak kasko ile axa kasko ikiside full ve aralarında hiç bir fark yok dedi sadece axa birazdaha olayara çabuk yanıt veriyormuş

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
öncelikle hoş geldiniz aramıza! bayan üye olarak 1 yılda burada o kadar çok şey öğrendim ki, erkeklere ahkam kesebiliyorum bazen çevremdekilere yani:D

kasko ücretini belirleyen çok değişkenler oluyor, yaş, meslek, il vb... ilk kasko oluşu da tabii...

fiyatla birlikte teminata dikkat etmeni rica ediyorum, yani kombine limit mi, yoksa şahıs başı kaza başı diye mi yazıyor. manevi tazminat dahil mi? fiyat karşılaştırırken bu da önemli olmalı. bu arada axa'nın mavi kaskosu değil mi o fiyat, bir de lacivert kaskosu varmış çünkü.

ben geçen yıl anadolu'dan kasko yaptırmıştım bu yıl axa, rakip firmadan geldiğim için epey indirim yaptı :D bu da indirebiliyor ileriki yıllarda kasko ücretini.