Kredi Kartı Tavsiyeleriniz.. ?

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar iş bankası kesintilerinden dolayı kredi kartımı kapattırdım..
Yeni bir kredi kartı almak istiyorum..
KArt ücreti ve aidatı olmayan bankayla çalışanınız var mı ?
Yeni kredi kartı alıpta kart aidatsız alan varsa yardımcı olursanız sevinirim..

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yeni çıkan yasaya göre her bankanın var artık aidatsız kredi kartı;
hcbc concept,akbank free,finansbanktan fix,ing^'den pegasus,asya zaten almıyor diye biliyorum vs vs vs ama benim fikrim hiç bulaşmamanız yönünde olacaktır:)

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni çıkan yasaya göre her bankanın var artık aidatsız kredi kartı;
hcbc concept,akbank free,finansbanktan fix,ing^'den pegasus,asya zaten almıyor diye biliyorum vs vs vs ama benim fikrim hiç bulaşmamanız yönünde olacaktır:)

Mecbur bulaşmak zorundayım abi yoksa bende pek sevmiyorum kredi kartını 2 sene maximum kullandım yaptığım alışveriş sayısı 15 20 dir belki :)

Bende finansbank ınkini duymuştum gideyim başvuru yapayım bari şuna :)

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FİNANSBAN FİX KART
Hesap İşletim Ücreti (KMH'sız)**24,75TL
Hesap İşletim Ücreti (KMH'lı)**27,75TL

.
Şu anda en avantajlısı bonus kampanya olarak her zaman önde
Kart aidatı var .
Bütün bankalar kredi kartından ücret alıyor .

,

Son düzenleme:

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hepsi alıyor

finans bank Fix
Hesap İşletim Ücreti (KMH'sız)**24,75TL
Hesap İşletim Ücreti (KMH'lı)**27,75TL

.
Şu anda en avantajlısı bonus kampanya olarak her zaman önde
Kart aidatı var .
Bütün bankalar kredi kartından ücret alıyor .

,

Demekki her anlamda,bir şekilde alıyorlarmış:aytuğnormal hırsız bunlardan daha delikanlı bencehehe

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kart aidati kalkti
hesap ücreti
işletim ücreti
adi altinda ücret alinmaktadir

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kart aidati kalkti
hesap ücreti
işletim ücreti
adi altinda ücret alinmaktadir

'' kart çıkaran kuruluşların, tüketicilere yıllık üyelik aidatı ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı türü sunmayı zorunlu kılıyor.

belirli süreli kredi sözleşmesine ilişkin bir hesap açılması ve bu hesaptan sadece kredi ile ilgili işlemler yapılması durumunda, tüketiciden bu hesaba ilişkin herhangi bir isim altında ücret veya masraf talep edilemeyecek. Konut finansmanı sözleşmesi yazılı olarak kurulmadıkça geçerli olmayacak. Geçerli bir sözleşme yapmamış olan konut finansmanı kuruluşu, sonradan sözleşmenin geçersizliğini tüketicinin aleyhine olacak şekilde ileri süremeyecek.''

denmiş ama boşuna galiba:)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
16 senedir asya 25 senedir de bonus kredi kartım var ve bu güne kadar aidat olarak asya'ya bir kuruş dahi ödemedim. Ama taksit avantajı ve indirim olayında anlaşması en az olan banka diye bilirim. Onun için genellikle bonus kullanıyorum. İtiraz ettiğimde bana bonus olarak geri ödüyorlar zaten.ıslık

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
16 senedir asya 25 senedir de bonus kredi kartım var ve bu güne kadar aidat olarak asya'ya bir kuruş dahi ödemedim. Ama taksit avantajı ve indirim olayında anlaşması en az olan banka diye bilirim. Onun için genellikle bonus kullanıyorum. İtiraz ettiğimde bana bonus olarak geri ödüyorlar zaten.ıslık

Yok aslında birbirlerinden bir farkı sayın hocam hepsi 3 aşağı 5 yukarı aynı bende asyaya hiç aidat ödemedim ama hiç bir zamanda yatırdığım parayı tam göremedimhehe arada kar payı vs vs vs yazıyorlar her ay 3-5 tl gidiyordu zaten aidat almasa ne olacak:polis

murat2828

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iki senedir garanti bonus kullanıyorum. çook memnunum. işlemleri çok kolay. internet alışverişleri çok kolay ve güvenli. çoğu işlemimi ve ödemelerimi internet şubesinden ödyorum. çok ayıda yerde anlaşması var. şu zamana kadar taksit ssıkıntısı hiç yaşamadım. eğer alışveriş yaptığım yerle anlaşması yoksa bile alışverişten sonra banka soruyo taksit yapalımmı diye çok da az ücreti oluyor. kart aidatı var ama çok miktarda avantajı olduğu ver bol miktarda bonnus verdiği için o para geri geliyo zaten. tavsiye ederim