Kredi Kartı Tavsiyeleriniz.. ?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben HSBC Öneririm Memnunum :eyv

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben açıkcası pek alışveriş yapmıyorum.. 5 6 tane web sitesi var onların domainlerini alıyorum zamanları geldikçe onun harici çok nadirdir taksitli alışveriş yaptığım..
Onun için kart aidatı olmayan kredi kartı en iyisi benim için :)

colco

Fatih UZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun yıllardır Bonus kart kullanıyorum kart aidatı adı altında yılda bir kez Ağustos ayı ekstremde 35-40 tl gibi bir rakam görüyorum hemen kartın arkasında yazan numarayı arayıp kredi kartımı kapatmak isteğimi bildiriyorum talebimin alındığını bana dönüş yapacaklarını söylüyorlar 2-3 sonra arayıp kartınızı neden kapatmak istiyorsunuz diye soruyorlar bende kart aidatı alındığı için diyorum hemen geri yatıralım diyorlar bonus olarak değil direk iptal ediyorlar. Artı olarak ayda belirli bir rakamın üzerinde alışveriş yaparsanız bonus verelim diyorlar bende zaten alışveriş yaptığım için üzerine bonus alıyorum.Sanırım sürekli hareket gören kartları kaybetmemek için böyle bir uygulama yapıyorlar kişiye göre değişebilir diye düiünüyorum. (Ama yine bu şekilde denemekte fayda var.) İş bankasına ait maximum kartım maaş anlaşmalı olduğu için kart kullanım bedeli alınmıyor.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman garantiden uzak durun oncelikle tavsiyem, akbank super ben garantiden akbanka gectim bu ne rahatlik dedim atm si ayri rahat telefon bankaciligi internet bankaciligi ayri...

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman garantiden uzak durun oncelikle tavsiyem, akbank super ben garantiden akbanka gectim bu ne rahatlik dedim atm si ayri rahat telefon bankaciligi internet bankaciligi ayri...

Axess mi sizinki kart ücreti alıyorlar mı?
Ben akbank a sordum kart ücreti keserler ama dilekçe verirseniz geri gönderirler demişti..

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir bankacı olarak nacizane tavsiyem,
ücretli çalışan arkadaşlar, en iyi banka MAAŞ aldığınız banka, zira yapılan protokoller gereği maaş müşterisinin kredi kartı yıllık aidat , eft, havale, hesap işletim vs. gibi masraflardan muaf tutulduğu oluyor.

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun zamandır yapı kredi kullanıyordum bir sorun yaşamadım kart aıdatı ödemedim öğrenci kartı oldugu ıcın .bi ara babamın bonus kartı kullandım ondan kesıyorlardı aıdat, faızlerı dıgerlerıne gore bıraz daha yuksek .şimdi finansbanka geçtim bakalım o nasıl .

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir bankacı olarak nacizane tavsiyem,
ücretli çalışan arkadaşlar, en iyi banka MAAŞ aldığınız banka, zira yapılan protokoller gereği maaş müşterisinin kredi kartı yıllık aidat , eft, havale, hesap işletim vs. gibi masraflardan muaf tutulduğu oluyor.

Daha maaş alamadığımız için en iyi banka yok o zaman :)

uzun zamandır yapı kredi kullanıyordum bir sorun yaşamadım kart aıdatı ödemedim öğrenci kartı oldugu ıcın .bi ara babamın bonus kartı kullandım ondan kesıyorlardı aıdat, faızlerı dıgerlerıne gore bıraz daha yuksek .şimdi finansbanka geçtim bakalım o nasıl .

Finansta kesiyor diye paylaşmaştı 1 . sayfada arkadaşın birisi..

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha maaş alamadığımız için en iyi banka yok o zaman :)

Finansta kesiyor diye paylaşmaştı 1 . sayfada arkadaşın birisi..

otomatik ödeme talimatı verılınce herhangı bır faturayı almıyolar dıye bılıyorum..:soru

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otomatik ödeme talimatı verılınce herhangı bır faturayı almıyolar dıye bılıyorum..:soru

Talimat verirseniz almayabilirler..
Çoğu banka talimat verince almıyor ama ben verecek talimatta bulamadım :)