Kredi Kartı Tavsiyeleriniz.. ?

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Axess mi sizinki kart ücreti alıyorlar mı?
Ben akbank a sordum kart ücreti keserler ama dilekçe verirseniz geri gönderirler demişti..
ben garantiyi çalışırken almıştım sonra babam kart aidatlarına ana avrat sövünce bana axessden ek kart çıkardı o da sanırım 20 tl filan ödüyormuş senelik ama ben 3 aydır çok memnunum garantiyi 444lü numaradan aradıgımda ihtiyacımı giderene kadar çok eziyet çekiyodum yaklaşık 10 dk müşteri hizmetlerine baglanana kadar tuşlara basıyodum axess te öyle bi problem yok zaten aradıgınızda sizi direk tanıyor iyi günler sinan soylu diye açıyor telefonu, yani garantiye göre çok rahat diğer bankaları bilemem tabii

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben garantiyi çalışırken almıştım sonra babam kart aidatlarına ana avrat sövünce bana axessden ek kart çıkardı o da sanırım 20 tl filan ödüyormuş senelik ama ben 3 aydır çok memnunum garantiyi 444lü numaradan aradıgımda ihtiyacımı giderene kadar çok eziyet çekiyodum yaklaşık 10 dk müşteri hizmetlerine baglanana kadar tuşlara basıyodum axess te öyle bi problem yok zaten aradıgınızda sizi direk tanıyor iyi günler sinan soylu diye açıyor telefonu, yani garantiye göre çok rahat diğer bankaları bilemem tabii

ben akbank a gittim sordum kart aidatı olmayan kartınız varmış hangisi diye fix card mı öyle bir şey dedi kart aidatı almıyoruz ama diğer işlemlerde çok ücret var dediler..
Axess verelim kart aidatı alınıyor ama dilekçe verirseniz geri ödenir dediler.. Bayramdan sonra axess almayı düşünüyorum bakalım dedikleri gibiyse.. :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ne olursa olsun ek kart olsun, borcu asıl kart sahibi ödesin :cool: şaka bir yana aile olarak worldcard ve bonus card kullanıyoruz yıllardır, ancak online alışveriş gerektiğinde kesinlikle sanal kart:)

SarıMegane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla arkadaşım, bir sürü yanlış yapıyoruz kredi kartı kullanırken, ödeme yaparken, anlaşma yaparken, ohhoo burayı bi inceleyin abiler. Kredi kartı kullanımı korkutucu olmaktan çıkacak emin olun.