Lastik tavsiyesi

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Brigstone Turanzayı Tavsiye Ederim

Petlasa Hiç Bulaşmamanız Tavsiye Ederim Çok Sarsıyor Arabayı Sanki Sürekli Tümsekli Bir Yolda Gidiyormuş Hissi Veriyor

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Brigstone Turanzayı Tavsiye Ederim

Petlasa Hiç Bulaşmamanız Tavsiye Ederim Çok Sarsıyor Arabayı Sanki Sürekli Tümsekli Bir Yolda Gidiyormuş Hissi Veriyor

45 yanak lastik kullanıyosan konfor pek söz konusu olmuyor zaten

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
45 yanak lastik kullanıyosan konfor pek söz konusu olmuyor zaten

195 / 50 / 15 Brigstone Turanza Kullanıyorum Şuan Gayet Memnunum Araç Bir Güven Veriyor İşin Açığı

Petlas Lastikte Başka Bir Araçta Deneme Fırsatım Oldu Lastikler Sıfır Alınmıştı Sürekli Zıplıyor Yolda

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
petlas tavsiye ederim binek aracımda kullandım memnun kaldım biraz sert bir lastik ancak çok değil bence Brigstone dan yumuşak.hemde fiyat olarak diğerlerinden oldukça ekonomik ki zaten araç basık ve 45 yanak olacağı için konfor çokta ön planda olmasa gerek :eyv

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
petlas sadece 1 konuda ağır basıyor.çin işi lastiklere para verceme petlasa veririm bari milli servete gitsin para(starmax,falken,debica)
şuanda da continental de jant koruma oluşu ,michelin nin de son anına kadar özelliklerini kaybetmemesi ağır basıyor

Son düzenleme:

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
petlas sadece 1 konuda ağır basıyor.çin işi lastiklere para verceme petlasa veririm bari milli servete gitsin para(starmax,falken,debica)

aynen öyle bunu söylemeyi unutmusum :eyv

TAYF

Tayfun DİLMEN, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumho kh 27 yi bir incele bu ay içinde cıkıcak piyasaya ben bu lastiği bekliyorum ilk yorumlar iyi gelirse hemen alıcam , etiketlerde bb alıyor bazı ölçülerde a alıyor

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kumho kh 27 yi bir incele bu ay içinde cıkıcak piyasaya ben bu lastiği bekliyorum ilk yorumlar iyi gelirse hemen alıcam , etiketlerde bb alıyor bazı ölçülerde a alıyor

Şuan ustünde kumho var v serisi 5210 üretim tarihli.dişlerin derinligi 7mm fakat kılcak yarıklar çok fazla ve lastikler cok sertleşti ilk zamanlarğna göre

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun zamandır lassa impetus revo kullanıyorum ciddi anlamda yol tutuşundan çok memnunum