Lastik tavsiyesi

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
apap bu paylaştıgın lastiklerden 2 tanesini cok begendim. bi yokohama digeri continental contisport olan.başka tarzlarada asla bakmam.bide kumho ku31 serisi tek takacagım lastikti benimde ama su an sen zaten onu kullanıyosun bi sen tak dene bakalımda bende 1 sene daha gitcek şu dandik federaller :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin Pilot Sport 3 GRNX 195/45R16 XL 84V - Lastik Lastikcim den Alınır. | Online Lastik Jant Satış tel geçerim.

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Toyo T1R veya R1R tavsiye olunur. Fiyat/Kalite dengesi en makul marka Toyo...

HTC One X ile TT2 den...

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu toyo lastikleri cok duydum ama hiç bi bilgim yok ya nasıldır? japon sanırım bu ozaman kötü olamaz diye düşünüyom. şmdi baktım bu t1R modeli hakketen cok güzel duruyo...sen kullandınmı onur abi bunu tavsiye ediyosun yani?.. bu kumho ku31 serisi fiystıda cok iyi ben 3sene once takmıstım 106gti aracıma cok memnun kalmıştım bu toyoları flnda duyuyodumda dandik bşey sanıyodum..ya bu lastik secimi cok kafa ütüsü yaa:ütü

walla erkan apapcım sen tak bende senden görüp begenip alcam artık kıhkıh ama şimdilik uygun fiyatlı olarakta aklımda 2 marka oluştu birincisi kumho ku31 digeri şu toyo t1R modelini araştıralım.

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

abi ben zamanında kullandım memnun kalmıştım. dur bakalım dexterite arkadasım benim hangini takcak kullancak bende ozaman kadar lastik zamanım gelicek ona göre karar vercem :D ama bunun fiyatıda cok uygun o paraya en iyi alıncak lastik diyorum.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bundan önce toyota ve uno ya toyo almıştım 55 yanaktı hatta.fakat 6 ay kadar kullanabildim.daha sonra arabaları sattım.o yûzden lastıklerin hakkını vermek nasip olmadı.ama bunuda düşuncem

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu toyo lastikleri cok duydum ama hiç bi bilgim yok ya nasıldır? japon sanırım bu ozaman kötü olamaz diye düşünüyom. şmdi baktım bu t1R modeli hakketen cok güzel duruyo...sen kullandınmı onur abi bunu tavsiye ediyosun yani?.. bu kumho ku31 serisi fiystıda cok iyi ben 3sene once takmıstım 106gti aracıma cok memnun kalmıştım bu toyoları flnda duyuyodumda dandik bşey sanıyodum..ya bu lastik secimi cok kafa ütüsü yaa:ütü

walla erkan apapcım sen tak bende senden görüp begenip alcam artık kıhkıh ama şimdilik uygun fiyatlı olarakta aklımda 2 marka oluştu birincisi kumho ku31 digeri şu toyo t1R modelini araştıralım.

Benim yazlıklar Toyo, Semih de coupesini satmadan önce yeni Toyo almıştı, çok memnundu...

HTC One X ile TT2 den...

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik tavsiye konusunda da karara varamadım.arabaya daha uzun süre bineceğimi ve michelin nin piyasadaki diğer lastik markaları arasında en uzun süre özelliğini koruyacağına inandığım için michelin de karar verdim...

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastik michelin :kahve özellikle binek araçlarda