Lastik tavsiyesi

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelinlerin yanakları ince oluyor diye duydum ben de... Bizim yollara en uygun olanları da Bridgestone veyahut Goodyear ;)

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 45 yanak ince zaten :D.şaka bi yana lastikçiden aldığım tiyolara göre seninde değin gibi michelin diğerlerinden daha konforlu45 yanak olarak.ama daha narin kullanım istiyor dedi.balon yapma yada yarılma ihtimali biraz daha yüksek dedi.ama en uzun süre özelliğini koruyanda bu diyor.bu arada reklama girmesin dicem ama son 4keredir lastiklerimi DEVECİ LASTİKten alıyorum.nifer carrefour karşısında,lastik sikülasyonu çok fazla ve fiyat olarakta her gittiğimde en uygunu söylüyolar
Michelinlerin yanakları ince oluyor diye duydum ben de... Bizim yollara en uygun olanları da Bridgestone veyahut Goodyear ;)

Son düzenleme:

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ahpapcım ... ee nasıl warmı iyileşme ilk izlenimlerin nasıl? michelin iyi marka aga zaten iyi yapmıssın.fiyatları nasıldı.neresi bu taktırdıgın yer.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oo apap günaydın.walla eski lastiklerin 2tanesinin telleri kırılmış zaten metinde söledi bunu.şimdi kasislerde daha tok ses var.kullandıkça görcez apap
hayırlı olsun ahpapcım ... ee nasıl warmı iyileşme ilk izlenimlerin nasıl? michelin iyi marka aga zaten iyi yapmıssın.fiyatları nasıldı.neresi bu taktırdıgın yer.

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boşa çıkan eski lastikler sahibinden.com aracılığı ile 120tl karşılığına antalya ya satılmıştır...