latitude hakkında görüşlerim ....

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim arkadaşlar.. ya rodaj aslında bizim aileye boş hikaye gibi geliyor bu 3 .cü sıfır arabamız ilk 2 sında ilk gün dayama gaz gittik ve 2 sinde de yaklaşık 70 60 bn km kullanıp sattık ve bizi hiç bir zaman perfonmasn yönunde sıkıntıya yapmadılar ... bu aracı alırken ben aracı tanıtan kişiye üstüne basa basa rodaj varmı dedim abinin bana dedigi yok öle birşey saten bunlar açılıp geliyor biz bütün kullanıcılarımıza sadece ilk 1000 km 3bn deviri gecirmeden kullanın diyoruz okadar oda max torku 3 bn devirde verdigi için diyoruz dedi :)))

mRS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
e peki :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:):) aslında herkez bize sizin dediginizi diyor ilk sakin kullanın flan :)) genetikte var galiba babamda bende yavaş gitmeye pek alışkın degiliz :))

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Bu değerli bilgi ve görüşlerini bizimle paylaştığın için teşekkürler ama dikkatli ol ESP kurtarmayabilir seni bir dahakine :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saten bundan sonra pek hızlı kullanmam :)) arada sırada ufak kaçamaklar haric :))

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ufak kaçamaklar olur tatlıdır o kaçamaklar da fazla hız yakını uzaklaştırır bu aklının bir köşesinde bulunsun :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öle :)) uzakta dedim bi bakmışım dibindeyim :)))

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Araç konforlu mu. Dışarıdan çok sert duruyor. ?

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya şuan bize göre baya rahat ve konforlu özellikle arka koltukalr diye bilrim :)) c5 göre bize daha konforlu geldi :)) saten süspansiyonların yumuşak olması çukarları flan pek hissettirmiyor :))

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konforda c5 mi lati mu? c5 diyorum ben .hayırlı olsun araç kazasız belasız... rodaja dikkat edin derim... dizel ne de olsa... 3 sene sonra satarız, benden sonraki düşünsün dersen sıkmaya dewam :D esp ye güven ama trafikde değil ;)