latitude hakkında görüşlerim ....

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle hoşgeldiniz sizi tanımak isteriz... http://www.renaultfanclub.com/uye-tanitimlari/.far yıkama sistemi otomatik olarak çalışır ancak kısa farlarınızın açık olması gerekmektedir bunun dışında birşeye ihtiyaç yok :)
Ben de bir aydır Latitude kullanıcısıyım. Bu konuda bir şey öğrenmek istiyorum. Araçta far yıkama sistemi var, ama bir türlü nerden çalıştırıldığını öğrenemedim. Kullanım Kılavuzunu da okudum ama bir türlü bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler...

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de bir aydır Latitude kullanıcısıyım. Bu konuda bir şey öğrenmek istiyorum. Araçta far yıkama sistemi var, ama bir türlü nerden çalıştırıldığını öğrenemedim. Kullanım Kılavuzunu da okudum ama bir türlü bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Şimdiden teşekkürler...

far yıkama nın ek bir tuşu yok yagmurlu havada ön cama su fışkırttıgın zmaan otomatikman farlarda yıkanmaya başlıyor :))

he şunu unutmayın kısa farlarınız açık olması lazım

orkhun

Bilgi Girilmemiş
acıkcası bu aracla da makas atmak daha farklı bır zevk olur arac hem buyuk hem yol tutusu cok ıyı :)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tutuşu iyi derken :)))) ben pek güvenmiyom öle yol tutuşuna, makas olayına gelince iyi bilek istiyor arac çok uzun aynalar kör ben pek alışamadım daha makas olayına birde korkuyomda arac kendini hemen topluyamıyor maksa çıkçan içinde tereddün :))

orkhun

Bilgi Girilmemiş
yane benm clıo dan iyidir emınım ben bu aracla cok yuksat suratlerde gırdım:) ondakı zevk orda zaten uzun olmasında belkı hepsıne gıremez ama bole buyuk araba farklı bır zevk verır

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orası öle yüksek hızlarda hiç sarsmıyor gecen ankaraya giderken 200 sabitledik remen öle v,rajlara girip çıkyoz zaten düzde gördügüü max hız 200 :)) duble yolda yol tutuşu çok tatminkar edici fakat çukurlu yolda biraz degişiyor :)) ama ginede clio ya göre iyidir heralde birde bu aracla maksa atınca millet tip tip bakıyor aracın bir agırlıgı var makasla oda gidiyor düşüncesindeyim :))

orkhun

Bilgi Girilmemiş
yane benım araba standart clıo degl aslında :) 200+ bende gırebılıyorum cok keskın olmamak sartıyla:) ama tabe sımdı bu arabanın bır agırlıgı var bununla da makas mı atılır derlerdır:)

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ondan çok dikkat çekici makaslara girmiyom normal yol akışına göre takılıp gidiyom :))

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim peder latitude diye bi ara tutturdu hatta 52 milyara daha 2500 km de beyaz latitude buldu meganı satıp 20 de kredi cekip alcaktı arabayı ama annem cektirtmedi yattı latitude işi :D annem yolumuza taş koydu su an latitudeye biniyo olcaktım :D

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
meganeden sonra hantal gelir sana :)) güzl arac fiyatı ve emsallerine göre tavsiye ederim :))