latitude hakkında görüşlerim ....

boracoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esp benı oyle bır zamanda kurtardı kı...

yazlıktan donerken nerdeyse yarım daıre bı vıraj dusunun..sag ve solu hemdek seklınde kanal..oraya herzaman gırdıgım hızda 50 lerde gırdım ama ortaya dogru kokledım gazı meger cog yagmıs araba bıldıgınız 325 mısalı yan aldı ama esp tak ettı bısey oldu yolda tuttu benı...ama yınede dıkkat olmak lazım

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
esp benı oyle bır zamanda kurtardı kı...

yazlıktan donerken nerdeyse yarım daıre bı vıraj dusunun..sag ve solu hemdek seklınde kanal..oraya herzaman gırdıgım hızda 50 lerde gırdım ama ortaya dogru kokledım gazı meger cog yagmıs araba bıldıgınız 325 mısalı yan aldı ama esp tak ettı bısey oldu yolda tuttu benı...ama yınede dıkkat olmak lazım

esp belli yerde yardım edebiliyor 50 le girilcek viraja sen 150 le girerse esp yi hiö kimse sana yardım edmez :)) bunndan sonraki aracalrın hepsinde esp olması şart

ac-fisher

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman dikkat et kardeşim,teknolojisi yüksek olsada trafik affetmez...:eyv

+1903

ben de mégane alırken sırf ESP+ASR için premium paket aldım. ama yine de dikkatli kulanıyorum. unutma, çarpışma testleri max. 80km ile yapılıyor. 170km ile değil ;)

Son düzenleme:

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
+1903

ben de mégane alırken sırf ESP+ASR için premium paket aldım. ama yine de dikkatli kulanıyorum. unutma, çarpışma testleri max. 80km ile yapılıyor. 170km ile değil ;)

o olaydan sonra pek hız yapmıyorum yapsamda güvenligini bildigim yolda otban gibi :))

bladeofdarknes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camları yıkarken farladı yıkıyor yalnız araba çalışır durunda olacak ben şayet çok memnunum

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camları yıkarken farladı yıkıyor yalnız araba çalışır durunda olacak ben şayet çok memnunum

çok çabuk suyu bitiriyor ama :))