M.Coupe 2.0 ide Jantlarıma Sonunda Kavuştum

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hafta haber ederim ne kadara boyanir. 200lira vermem ya jant kac paraki :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hafta haber ederim ne kadara boyanir. 200lira vermem ya jant kac paraki :)

Sprey boyayla kendinde boyarsin 20-30 TL :) adam zimpara atacak astar iki kat boya ayni sekilde ustune vernik :) yoksa tek kat boya at gec basit 50 liraya olur ama ne kadar gider?

emreunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güle güle kullan jantlarını :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok ya kalıcı olsun bizimki jantlarımı aldım geriye ne kaldı far kaldı ondan sonra tmmdır :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok ya kalıcı olsun bizimki jantlarımı aldım geriye ne kaldı far kaldı ondan sonra tmmdır :)

Ben jantlari beyaza boyayacaktim boyacima tabancayla iki kat at yeter dedim adam yapmiyor ben pis isi sevmem zimpara astar boya vernik hepsi beraber. Olmazsa yapmam dedi bende 14 puan janta masraf yapmak istemedim ...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben jantlari beyaza boyayacaktim boyacima tabancayla iki kat at yeter dedim adam yapmiyor ben pis isi sevmem zimpara astar boya vernik hepsi beraber. Olmazsa yapmam dedi bende 14 puan janta masraf yapmak istemedim ...
hiç gerek yok ya al benim rxileri bak keyfine şaka maka sedana çok yakışıyor rxi jantı coupede daha fazlasını istiyor insan ama sedanda cuk :) fena gaz veriyorum :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hiç gerek yok ya al benim rxileri bak keyfine şaka maka sedana çok yakışıyor rxi jantı coupede daha fazlasını istiyor insan ama sedanda cuk :) fena gaz veriyorum :)
Ben paralanana kadar sen satarsın alacagım cok millette dukkanın alacakları harman sezonu haziran temmuz g,bi gelmeye baslar o tarıhe kalırsa kalır kalmazsa gıder ama paraya acıl ıhtıyaacın yoksa verırsın jantları ben parayı aayarlayıp verırım..nasıl uyarsa

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesin alacaksan vereceqin ayida bilsem ona gore kendimi ayarlamaya calisirm. Cunku param yok lastik alacak. Aslinda onden biraz versen bana tmmdir bu is bende lastiqimi alirim.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesin alacaksan vereceqin ayida bilsem ona gore kendimi ayarlamaya calisirm. Cunku param yok lastik alacak. Aslinda onden biraz versen bana tmmdir bu is bende lastiqimi alirim.
lastikciyle konustum tam net fiyat veremem dukkanda degilm ama yokohama olursa 600-700 lira gibi olur dedi.. verecegm ay en gec temmuz olur