M.Coupe 2.0 ide Jantlarıma Sonunda Kavuştum

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim ben benim kupede iki takım toyo kullandım. onur abi'de toyo kullanıyor. en ufak bir şikayetim olmadı. t1r veya proxes 4'ü tavsiye ederim. yanak olarak 45 olacak tabii ki :) 50'de koysan amortisör yaptırmadıktan sonra konfor bekleme.

Hadı ya :) murat canturku tekrar arayayım gondersın ozman :) ama onunda korktugum yanı kım bılır kımın amortısorunu gonderecek :) ama baska care kalmadı alınacak amortısorler.fark hıssedılır derece artacakmı abı kısa amortısorde konfor :) bırde abı benım on tarafı 2cm daha basmanın yolu varmı amortısorler kısaltmaz dedı murat canturku aradıgımda 4cmlık kısa amortısor yapacaktı. Daha kısa yapsa sonuc ne olur kı abı :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadı ya :) murat canturku tekrar arayayım gondersın ozman :) ama onunda korktugum yanı kım bılır kımın amortısorunu gonderecek :) ama baska care kalmadı alınacak amortısorler.fark hıssedılır derece artacakmı abı kısa amortısorde konfor :) bırde abı benım on tarafı 2cm daha basmanın yolu varmı amortısorler kısaltmaz dedı murat canturku aradıgımda 4cmlık kısa amortısor yapacaktı. Daha kısa yapsa sonuc ne olur kı abı :)

kardeşim sorunu atlamışım "syron" marka lastik kullanmadım, çevremde kullanan da yok. o yüzden yorum yapamıyorum.

amortisör yaptırdığın an dünyan değişecek o kadar söyleyim :) amortisör milinden biraz daha kısalır ama sınırdaysa yaylarını soğuk presle bastırırsın 2 cm daha, o daha iyi olur. yalnız, bu işlemlere jant değiştirme arefesinde hiç bulaşma. ide jantlarını tak çamurluk arası mesafeye bir bak, ona göre istediğin kadar basarsın.

birde benden sana tavsiye, ön ve arka tarafın çamurluk-lastik arasına düzlemesine en azından serçe parmak girsin :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlısı olsun kardeşim,güle güle kullan...:eyv

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeş araç çok orjinal duruyo :)