M.Coupe 2.0 ide Jantlarıma Sonunda Kavuştum

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
net fiyat icin Dukkanda olmam lazım dedi.. Acelemız yok zaten Konyaya yolum sık sık dusuyor bı ara ugrar net fıyat alırım sana.

Acele yok gokhan :)

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikte Toyo T1R'ı şiddetle öneririm kardeşim.

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikte Toyo T1R'ı şiddetle öneririm kardeşim.

Abı aslında konu acmak ıstıyorum daha detaylı sekılde konusmak ıcın ama senın onerın onemlı benm ıcın toyo ıyı oldugunu bıldıgım bır marka aslında olabılır tabı. Syron nasıl abı varmı bır fıkrın alman malı baska uretım yerı yok.ve sence 50 yanak mı 45 mı olsun. Ama konfor arabada hıc yok maalesef 45 ıstemıyorum ve 0.5cm camurluk lastık arası mesafe artacak. Napsamkı abı.

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jantlar hayırlı olsun coupe'lere en çok yakışan jantlardan biri lastikleri de al da resimlerini görelim ;)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abı aslında konu acmak ıstıyorum daha detaylı sekılde konusmak ıcın ama senın onerın onemlı benm ıcın toyo ıyı oldugunu bıldıgım bır marka aslında olabılır tabı. Syron nasıl abı varmı bır fıkrın alman malı baska uretım yerı yok.ve sence 50 yanak mı 45 mı olsun. Ama konfor arabada hıc yok maalesef 45 ıstemıyorum ve 0.5cm camurluk lastık arası mesafe artacak. Napsamkı abı.

kardeşim ben benim kupede iki takım toyo kullandım. onur abi'de toyo kullanıyor. en ufak bir şikayetim olmadı. t1r veya proxes 4'ü tavsiye ederim. yanak olarak 45 olacak tabii ki :) 50'de koysan amortisör yaptırmadıktan sonra konfor bekleme.