Mais'e Göndereceğim Liste

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yokuş kalkış destek sistemi devreden iken gaza yüklenirseniz titreme de yapar araç zangır zangır sallanır kalkarken patide çekersiniz. sizin gaza yüklenmeniz değil kalkmanızı sağlayan sistemin devreden çıkmasını sağlayan 3 saniyenin geçmesi...

birde aynı şekilde freni bırakın ve bekleyin 3 saniye araç geriye kaymaya başlamaya hazırlanırken yüklenin gaza kalkın gene aynı sorunlar olacak mı?

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde würth silikon sprey var o da emiyet kemeri için çözüm olacak biliyorum ama bunlarla uğraşmak zorunda mıyım kapı direğim yamulmuş çizilmiş ben sprey sıkacağım farımın içini temizleteceğim silecekler 1 ayda bozulması cam aydınlatma torpido hepsi yapılacak şeyler ama 100 bin tl verip araç alıyorum bunlarla uğraşmak istemiyorum. Arkadaşların dediği gibi kontrol edilmiyor mu bunlar emniyet kemeri denenmiyor mu kaç kez çek bırak yaparsan toplanmaz yada silecekler kaç kere kullanımda aşınır yada farların içi terlemesi vs vs vs

safadogru

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orta ust seviyede basli muzik dinlerken kapilardan gelen trim seslerini de yazin bence.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde würth silikon sprey var o da emiyet kemeri için çözüm olacak biliyorum ama bunlarla uğraşmak zorunda mıyım kapı direğim yamulmuş çizilmiş ben sprey sıkacağım farımın içini temizleteceğim silecekler 1 ayda bozulması cam aydınlatma torpido hepsi yapılacak şeyler ama 100 bin tl verip araç alıyorum bunlarla uğraşmak istemiyorum. Arkadaşların dediği gibi kontrol edilmiyor mu bunlar emniyet kemeri denenmiyor mu kaç kez çek bırak yaparsan toplanmaz yada silecekler kaç kere kullanımda aşınır yada farların içi terlemesi vs vs vs

Hepsinin cozumu var. :)

Kesin Çözüm reno yu satmak

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk defa Renault marka aracım oluyor. Pişman olmak üzereyim. Neleri eledim bu araç için ama yanış mı seçim yaptım demiyor değilim.
Kadjar için olumsuz yorum yapanların arabalarını geri alacağız desek aynı fiyata acaba satıp başka bir markaya geçerler mi?

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok fazla takıntılı olmamak lazım. Her markanın olumsuz yönleri var. Bence diğer forumlara da üye olup o markaların da olumsuz yönlerini görmek gerekir. Kaldı ki kimse bizi Kadjar almaya zorlamadı, beğendim aldım şimdilik bazı ufak tefek olumsuzlukların dışında şikayetim yok. Saygılarımla.

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dert etmeyin arkadaşlar sonuçta birbirlerine geçmeli plastikten yapılıyor bu araçlar elbette bir ses çıkaracaktır. Kul yapısı sonuçta arabanızın motorunda şanzuman da yürüyenin de problem yoksa bunlar dert edilecek şeyler değil :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim ruzgar sesi vs sorunum yok, belli bi hizdan sonra bana normal geliyor ses.

Dusuk devirde silkeleme yapiyor oda edc de olan sorun sanirim.

Farda bugu izi var.

Işıklandırmalarin olmamasina takmadim sonucta arac galeride bakilip aliniyor.

Genlesmeden dolayida cat cut ses geliyor ama sonra kesiliyor.

Onun disinda bi sikinti yok cok sukur, memnunum 4 yil devam kadjarla ins :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Aracı kötülemek amacınız değil ama şu anda bu forumda yazılanları okusam aracı almazdım kesinlikle çünkü ne kadar güzel bir araç olduğunu sayenizde öğrenemeyecktim :))

Varsa 50 bin tl paranız koyarsınız ustune gider bir benzınlı suv alırsınız ayagınızı gaza dokundurmaya, gezmeye korkarsınız, araba otoparkta yatar siz ona o size bakarsınız ohh ne güzel sürmediğiniz içinde sorunlarını anlayamassınız...

unutmayın bu araçlar bize pahalı gelıyor yoksa Avrupada 60 bin tl gibi bir fıyata satılıyordur, dolayısıyla ufak tefek hatalar olacak bunları servıs ıle paylaşın çözüm yok ise buraya yazın

yoksa araç gerçekten güzel, konfor, yakıt, bakım, genişlik, donanım olarak parasını hak ediyor, 16.000 km yaptım 8 ayda (1.5dci edc icon baz) şu ana kadar araçtan büyük bir şikayetim olmadı, toplasan 3.000 tl ile gezdim dolaştım, düşünsenize benzınlı ve 100 km'de 10 lt yakan bir sportage veya tusconu 7.500 TL'lik yakıt yakardım kafadan 4500 tl kardasınız, ayrıca ikinci el değeri birde, dizel otomatık bır araç peynır ekmek gıbı satılıyor.

Sorunlara gelırsek önemsiz ama Ayna titremesi sorununu gevşek kalmış bıraz sıkılaştırınca gidiyor, far içlerinde buğu sorunu olan gitsin farları değiştirsin bence sonucta yenı ve garantılı araç :) bende de var bıraz daha yıprasın farları yenıleteyım dıyorum :)) araç rüzgar sesi almıyor, 17 inch ile çok konfrolu ve rahat sürüşü var,