Mais'e Göndereceğim Liste

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kadjar için olumsuz yorum yapanların arabalarını geri alacağız desek aynı fiyata acaba satıp başka bir markaya geçerler mi?

Evet geçerim. Elediğim araçlar arasında olan Subaru Levorg u alırım. NET

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Dostlar,

Ön iki Farı komple değiştirdim, içindeki hafif damla izleri dolayısıyla komple yenılendı,

ama bir sorunum var :((

eski farlarımda uzun yaptımmı zenon gibi patlama oluyordu ve muthiş bir aydınlanma oluyordu

ancak yenı takılan farlarımda uzun yaptığım zaman farkettım kı o şekilde bir patlama, aydınlatma maalesef yok :((

acaba bir ayarımı ile oynadılar da bozdular yoksa fabrıkadan cıkanlar dahamı orjınal anlamadım gitti...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Dostlar,

Ön iki Farı komple değiştirdim, içindeki hafif damla izleri dolayısıyla komple yenılendı,

ama bir sorunum var :((

eski farlarımda uzun yaptımmı zenon gibi patlama oluyordu ve muthiş bir aydınlanma oluyordu

ancak yenı takılan farlarımda uzun yaptığım zaman farkettım kı o şekilde bir patlama, aydınlatma maalesef yok :((

acaba bir ayarımı ile oynadılar da bozdular yoksa fabrıkadan cıkanlar dahamı orjınal anlamadım gitti...

Bu dediginizden sonra ben bakimda bile farimi degistirmekten vazgectim valla.

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba far ayarınımı yapamadılarda daha çok yere doğrumu vuruyor uzunlarnı açınca onu da çözemedım ama bir anormallık olduğu kesin bence,

dikkatımı ceken diğer bir konu sol farım daha yakına düşüyor ve sağ far biraz daha ileri böylece ortada bir karanlık kısım kalıyor...

sonucta bu farları ureten fabrıka aynı olduğuna göre far ayarını mı tutturamadılar mı acaba???

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Acaba far ayarınımı yapamadılarda daha çok yere doğrumu vuruyor uzunlarnı açınca onu da çözemedım ama bir anormallık olduğu kesin bence,

dikkatımı ceken diğer bir konu sol farım daha yakına düşüyor ve sağ far biraz daha ileri böylece ortada bir karanlık kısım kalıyor...

sonucta bu farları ureten fabrıka aynı olduğuna göre far ayarını mı tutturamadılar mı acaba???

Far ayariyla ilgilidir o zaman kesin. Far baglanti yerinden ayar yapiliyor, onuda bayi yapar hassas bi ayari varmis. Bayiyle tekrar gorusun ayar ceksinler.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sol farın yere düşmesi normal çünkü karşıdan gelen sürücünün gözünü almaması için genelde tüm araçlarda böyledir