Mais'e Göndereceğim Liste

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dert etmeyin arkadaşlar sonuçta birbirlerine geçmeli plastikten yapılıyor bu araçlar elbette bir ses çıkaracaktır. Kul yapısı sonuçta arabanızın motorunda şanzuman da yürüyenin de problem yoksa bunlar dert edilecek şeyler değil :)

ama megane yerine bir leon fr olsa dadından yenmez diiye düşünüyorum :D

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bence Renault ve diğerlerini satın Bugatti, Porshce, Ferrari alın kesin çözüm bu bence ☺ Ses sorunu ,buğulanma sorunu Vites sorunları kesin çözüm sağlanmış olur.Arabayı aldıktan sonrada vergisi, bakım ücreti , kaskosu yakıt tüketimide uygundur nede olsa. İnsanın kafası rahat olur ☺

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence Renault ve diğerlerini satın Bugatti, Porshce, Ferrari alın kesin çözüm bu bence ☺ Ses sorunu ,buğulanma sorunu Vites sorunları kesin çözüm sağlanmış olur.Arabayı aldıktan sonrada vergisi, bakım ücreti , kaskosu yakıt tüketimide uygundur nede olsa. İnsanın kafası rahat olur ☺

Güray bey; Düşünceniz çok güzel buqatti Porsche ferrari aI Sorun bitsin. Ne uğraşıyorsun trim sesi yan ayna sesi. Renauda alınCak arababı.

Ben biraz akılsızım galiba
2012 Clio4 23000km 1.5 dci sattım
2013 Captur 18000km 1.5 dci sattım
2015 Outdoor 18500km 1.5 dci edc sattım
2016 kadjar ( arabayı bekliyerom haziran teslimi) İnsallah . Oyak tan.arabam yok şimdi

umitkayi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oyak haziran teslim araçları haziranın kaçında gelecek acaba tam bir tarih veren bayi oldumu ve ne gibi hediyeler sundular paspas vs.
Epey bi kadjar satışı olmuş piyasayı canlandıracağına eminim.

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güray bey; Düşünceniz çok güzel buqatti Porsche ferrari aI Sorun bitsin. Ne uğraşıyorsun trim sesi yan ayna sesi. Renauda alınCak arababı.

2016 kadjar ( arabayı bekliyerom haziran teslimi) İnsallah . Oyak tan.arabam yok şimdi

Aracı indirinli alip bir sene sonra kâr ile satınca almayani doverler zaten. Bunun memnunyetle alakası yok. Koç calisanlari da hep ford biniyor.

Oknlksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı indirinli alip bir sene sonra kâr ile satınca almayani doverler zaten. Bunun memnunyetle alakası yok. Koç calisanlari da hep ford biniyor.
Güzel cevap. Tek eksiği iki aracın oyakla ilgisi yok. Son araç oyaktan olacak inşallah.

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

Maşallah her sene araç değiştirmişsiniz [emoji1]
Benim ilk aracım 2004 Kangooydu.Pert kayıtlıydı ama araçtan memnundum.Ne zaman kasko yapmadılar değiştireyim dedim .İlk sıfır aracım Captur outdoor ama bana sorarsanız bu paraya değermi değmez ama daha uygun araç bulmakta sıkıntı. Kırmızı siyah renk için 3 bekledim ve beklediğime değdi.Eksikleri var mı olmaz mı bende o eksikleri gideriyorum gücüm yettiğince ama yakıt tüketimi, renk uyumu ,vites geçişlerinin hissedilmemesi yetiyor.
Bu aracı almadan önce pegout, yeti gibi araçlarada baktım ama içime sinen araç bu oldu. Yeni mazda 3 bakmıştım benzinli olması ve hareket halinde ki güvenlik amaçlı sanırım dokunmatik ekranın çalıpmaması ve yakıt tüketiminin fazla olmasından dolayı vazgeçtim. Birazda şans meselesi sanırım Iphone alıpta kitlenmez sorun çıkmaz denilen telefon bile şanssız olunca sorun çıkarabiliyor. Devamlı arızalanıp Golf sopasıyla Mercedes aracını parçalayan insanlarıda gördük [emoji1]

Yeni aracınız şimdiden hayırlı olsun.Allah herkesin gönlüne göre versin.

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün akşam aracım da şunu fark ettim trim sesi mevzu havalandırmayı orta bölümden verdiğiniz zaman zaten çat çut genleşme sesi geliyor ve genleşmeden sebep dün akşam dümdüz otoyolda en ufak bi sarsıntıda saçma sapan trim sesleri geliyor orta konsoldan göğüsten. Ayrıca cam aralık olduğu zaman da bozul yolda zangır zangır sallanıyor araya tornavida sıkıştırasım geldi.

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu camların zangır zangır sallanması kabul edilebilir bir şey değil bu durum tüm kadjarlarda varmı acaba, benim b segment kötü clio 4 ün bile camlarinda böyle bir sorun yok. Tüm kadjar araçlarda varsa büyük olay

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eskipapaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli arkadaşlar, benim aracımda skip2mylou arkadaşımızın bahsettiği olaylardan hiçbiri yok. Aracımı 23 Aralık 2015 de teslim almıştım. Belki ilk üretim bandın dan çıkan araçlar için belirtilen şikayetlerden olabilir.