Medianav yerine android multimedia takıyorum.

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Merhaba herkese.
Araçta buluan medianav dan hiç memnun değilim.
online navigasyon kullanma şansımız yok, navigasyon güncellemek 70 $ , mediaskin yükledim onda da sessiz mp3 açmadan video veya navigasyon sesi çıkmaması gibi uyumsuzluklar var ve performansı da çok iyi sayılmaz.

Medinav yerine daha çok fonksiyonel ve performanslı çalışan bir android cihaz alma niyetim var.
Ankarada 1250 tl ye 10" android 7.0 multimedia takacağım fakat bunu yapan deneyen arkadaşlar varsa deneyimlerini ve düşüncelerini öğrenmek isterim.

android cihazı görmüşsünüzdür mutlaka. fakat kumanda sistemiyle uyumu nasıldır, problem yaşayan kimse varmıdır veya önerir misiniz bu cihazı ?
Değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim .
o6a3Ek.jpg[/IMG]

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
buna bu kadar para verecegınıze menavrus yukleyın daha ıyı ama tabı sıze kalmış

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Menavrus u nasıl yükleyebişiriz bileğiniz var mı

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Menavrus u nasıl yükleyebişiriz bileğiniz var mı

benım araca yapmıştım... internete menavrus yaz sayfası var

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
buna bu kadar para verecegınıze menavrus yukleyın daha ıyı ama tabı sıze kalmış

menavrus yüklesek bile bir android sistemi kadar olamıyor. menavrus geri görüş kamerası , video gibi özellikler ekliyor ancak internet tarayıcısı çok zayıf kalıyor. ayrıca usb 3g modem de takmak gerek.

menavrus satan firma internet fonksiyonu için deneme yapmadığını söylüyor yani destek vermiyor bu konuda.
menavrus 200 tl 3g modem aldık diyelim oda en az 60-70 tl. 3g modeme birde internet için data hattı gerek. en iyi ihtimalde 300 tl gibi maliyeti var.
bunun yerine 700 tl gibi medianav ı satıp üzerini tamamlamak daha makul bence, android ile kıyaslayınca değer diyorum.
ancak bunu yapan kullanıcı yorumu bulamadım henüz. kullananlar varsa bilgilerine muhtacız..

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
menavrus yüklesek bile bir android sistemi kadar olamıyor. menavrus geri görüş kamerası , video gibi özellikler ekliyor ancak internet tarayıcısı çok zayıf kalıyor. ayrıca usb 3g modem de takmak gerek.

menavrus satan firma internet fonksiyonu için deneme yapmadığını söylüyor yani destek vermiyor bu konuda.
menavrus 200 tl 3g modem aldık diyelim oda en az 60-70 tl. 3g modeme birde internet için data hattı gerek. en iyi ihtimalde 300 tl gibi maliyeti var.
bunun yerine 700 tl gibi medianav ı satıp üzerini tamamlamak daha makul bence, android ile kıyaslayınca değer diyorum.
ancak bunu yapan kullanıcı yorumu bulamadım henüz. kullananlar varsa bilgilerine muhtacız..
ben kardeşim :)

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
bu android cihazı kullanıyorsunuz veya kullandınız yani öyle mi ?

kesin kara vermeden önce mağazaya gidip cihazı deneyeceğim. çalışma performansını, tarayıcısı ile internette gezinebilme performansını, video oynatma prformansını, bluetooth ile telefon görüşmesini, ses çıkış kalitesini vs.. deneyeceğim. hatta müsade ederlerse arabamın soketlerine bağlayıp kumandalar ile uyumunu da deneyeceğim

Son düzenleme:

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ardon ben yanlıs anladım, ben menavrus kullandım, android ile ilgili bisey diyemeyecegim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
İlk deneyen sen ol herkes tecrübelerinden faydalanıp sana dua etsin...:eyv

SERKOPTER

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben kullandım kardeşim ve hala kullanıyorum şöyle anlatayım sana servise gidip bir geri görüş kamerasını 500 tlye takıyorlar bu cihazı aldığın zaman bu sana bedava gelecek zaten ben 1600tl ye taktırdım geri görüş kamerasıda içinde hemde gelelim cihazın artılarına bildiğin android telefonunda ne yapıyorsan bunda da yapıyorsun tek eksiği telefon kadar hızlı değil kamera özelliği yok geri görüş kamerası hariç:)videoları mükemmel oynatıyor full hd özelliği ile seste bir o kadar mükemmel cıkıyor kalite çok iyi radyo özelliği iyi mp3 çalar iyi wifi olan biryerden giriş yapabilirisn burdan internet üzerinden tv kanallarını seyredebilirsin 7'' de neymiş dersin 10.1''takınca 2 adet micro sd kart girişi ve 2 adet usb girişi bulunmakta telefonunda internet paylaşımı varsa telefonla eşleştirip yine internete girebilirisn internete girişleri biraz yavaş benim cihaz 5.1 android belki 7.1 daha hızlanmıştır bileme at usbye sinema film ful hd müzik klibi aç izle takılma yok tekleme yok manevrusu da denedim yok video formatıymış yok girişte kırmızı noktaya basılacakmış al bunu kullan çerceveside üstünde zaten orjinalini kaldır aracı satarken yine takar öyle satarsın dediğim gibi serviste sadece geri görüş kamerası 500tl falan alacağın yerle iyi anlaşmaya bak geri görüş kamerasını bazı yerler ayrı üçret istiyor uyanık olursan onu bedavaya getirisin şimdiden hayırlı olsun sormak istediğin birşey olursa burdan sorabilirisn.......