Medianav yerine android multimedia takıyorum.

tema

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her iki cihazı bende kullandım hatta menavrus yazılımı bile almıştım yukarıda yazan arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum android cihaz bildigin tablet gibi geri görüş kamerası kutunun içinden çıkıyor hatta ben cihaza trafik kaydını almak için ön kamera da takdırmıştım bütün videoları açıyor para verip navigasyon güncellemene gerek yok yandex haritalar uygulamalarını internet oldugu sürece acıyor buda çok kolay bir kereligine telefonunla android cihazı eşleştiriyorsun daha sonra birşey yapmana gerek yok internet üzerinden youtube televizyon daha birçok özellik izliyorsun ayrıca cihazı araç kumandası ile uyumlu

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
bilgi için teşekkürler. satın alacağım yer kabul ederse takas edeceğim r-nav ile . kabul etmezse de bende kalır dediğiniz gibi aracı satarken onunla satarım.

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam egerki takrırsanız foto paylaşımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyoruz .Bu fiyata degermi degmezmi diye .. Aslında ucuz şeylerdi 2012 2013de dolar ne zamanki bu seviyelere geldi 1250 tl civarına yükseldi dahada yükselicek. Yani 1250 tl verdim çok şey bekliyorumda dememek lazım çünkü dolar fiyatı zaten aynı..... Problem doların yükselmesi yada diğer değişle bizim paramızın değer kaybetmesi.

Aynı şekilde araba lastikleri içinde geçerli :(

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
benim bulduğum newfron marka idi ve bu marka için iyi şeyler duymadım bu yüzden vazgeçtim gibi. 1800-2000tl civarı carvocal marka tavsiye ediyor kullananlar. lastik için ise ben 2016 da aracı aldım. aldığım gibi crossclimate lastik alıp taktım. ankarada yaz kış banamısın demedi. tavsiye ederim. kışlıkları sök tak derdi olmuyor. yazın da kullanıyorum kışında.. kışlık lastiğin performansına 10 puan dersek crossclimate 8 puan alır. ancak benim işimi fazlasıyla gördü görüyor..

tema

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende araştırmalarım sonucu newfron marka taktırmıştım ve memnun kaldım sana söylenenin tam tersi carvocal marka olanı banada tavsiye etmediler
benim gördügüm montaj olayıda çok önemli montaj yapan önem vermeden yaparsa sıkıntılar yaşayabilirsin

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bulduğum newfron marka idi ve bu marka için iyi şeyler duymadım bu yüzden vazgeçtim gibi. 1800-2000tl civarı carvocal marka tavsiye ediyor kullananlar. lastik için ise ben 2016 da aracı aldım. aldığım gibi crossclimate lastik alıp taktım. ankarada yaz kış banamısın demedi. tavsiye ederim. kışlıkları sök tak derdi olmuyor. yazın da kullanıyorum kışında.. kışlık lastiğin performansına 10 puan dersek crossclimate 8 puan alır. ancak benim işimi fazlasıyla gördü görüyor..

Hocam Merhaba,

Carcoval markanın izmirdeki şubesi ile iletişime geçtim ve clio 4 icon için ekran fiyatı istedim orijinal ekranından memnun olmadığımı dile getirdim.

Bana söylenen araçta orijinal ekran olduğu için dışardan müdahale edilememesi ve ekran takılamamasıymış yani İCON clio varsa ekranlı yada medianav varsa daha doğrusu takılmazmış çok saçma geldi..

Lastikler için bende aynı markayı tercih edicen fakat yaz versiyonunu izmirde pek kış yaşamıyoruz tşkler bilgiler için :)

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba 2016 0,9 icon benzinli aldım media player araba stop ettikten sonra usb belekteki şarkıları sürekli baştan çalıyor genelde kaldığım yerden devam ederdi ancak bir ayarını bozdum sanırım konu hakkında bilgisi olan var mı acaba

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba 2016 0,9 icon benzinli aldım media player araba stop ettikten sonra usb belekteki şarkıları sürekli baştan çalıyor genelde kaldığım yerden devam ederdi ancak bir ayarını bozdum sanırım konu hakkında bilgisi olan var mı acaba

Daha önce aynı usb belleği mi kullanıyordunuz? Usb belleği yeniden yapılandırmanızı veya teybin sigortasını söküp takmanızı öneririm. (Daha önce media nav ı güncellemeye çalışırken teyp 2 kez kilitlenmişti, ikisinde de teybin sigortasını söküp takarak düzeltmiştim.

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce aynı usb belleği mi kullanıyordunuz? Usb belleği yeniden yapılandırmanızı veya teybin sigortasını söküp takmanızı öneririm. (Daha önce media nav ı güncellemeye çalışırken teyp 2 kez kilitlenmişti, ikisinde de teybin sigortasını söküp takarak düzeltmiştim.
evet usb belllek hep aynı sadece arada şarkı yüklemek için çıkardım..bu akşam dediginizi yapıp tekrar deneyeceğim..arabayı her açışta aynı şarkının başlaması delirtiyor insanı..

kutlu_yurt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet usb belllek hep aynı sadece arada şarkı yüklemek için çıkardım..bu akşam dediginizi yapıp tekrar deneyeceğim..arabayı her açışta aynı şarkının başlaması delirtiyor insanı..
malesef hiç bir değişiklik yok arabaya her binişte kaldığım yeri manuel bulmak zorunda kalıyorum